LANZAROTE

11 reisi Lanzarotele 02.12.2017-10.02.2018

Lanzarote on Kanaari saartest kõige erilisem ja omanäolisem. Saart ilmestab ebamaiste vulkaaniliste vormide ja värvidega kuumaastik. Selle nautimiseks on parim paik Timanfaya rahvuspark, kus maapind on kõigest 10 cm sügavusel ikka veel tulikuum - kuni 350° C!
Lanzarote madalate valgete majadega kaunid väikelinnad ja külad harmoneeruvad ideaalselt ümbritsevate roheliste aedade ja tumeda laavapinnasega. Selle eest tuleb tänada saarelt pärit maailmakuulsat arhitekti Cesar Manriquet, kelle kontseptsiooni kohaselt on Lanzarotest väga oskuslikult ja loodust säästvalt saanud piltlikult öeldes üks suur vabaõhumuuseum. Puhkajate käsutuses on hotellid, rannad, sportimisvõimalused, teemapargid ja loodusrajad. Loomulikult ei puudu Lanzarotel ka liivarannad, mille värv kõigub mustjatest kuni kuldkollaste ning isegi valgeteni.
Puerto del Carmeni
kuurorti ääristab kuue kilomeetri pikkune liivarand ning kaupluste ja hubaste restoranidega promenaad. Playa Blanca  kuurordis ootab teid lõõgastav ja rahulik puhkus.

Tänu lauge merepõhjaga rannale ning mitmekülgsele teenusevalikule on Puerto del Carmen üks lastega perede lemmikuid! Kuue kilomeetri pikkuse kristallselge veega liivaranda ääristab jalakäijate promenaad, kus leidub nii butiike kui võrratuid kalarestorane. Meie hotellivalikus on nii lihtsaid apartemente kui luksuslikke villasid.
Parim paik Lanzarote kuulsa kuumaastikuga tutvumiseks on Timanfaya rahvuspark, mille laavakividega kaetud pinnast ilmestavad hiiglaslikud vulkaanid. Lapsi rõõmustab lähedalasuv Rancho Texas Park, kus saab ka merilõvidega ujuda.

Puerto del Carmeni eelised

  • Pikad liivarannad
  • Eriline ja unustamatu loodus
  • Enamik hotelle jääb rannast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele
  • Sobib hästi lastega peredele
 
Lanzarote lõunatipus asuv Playa Blanca on kasvanud väikesest kalurikülast luksuslikuks ja sümpaatseks puhkusekuurordiks. Playa Blanca heatasemelised hotellid asuvad randade lähistel.
Papagayo kaunis liivarand sobib suurepäraselt rahulikku puhkust eelistavatele lastega reisijatele. Mõnusas kuurordikeskuses ja kaunil rannapromenaadil on palju häid restorane.
Müstiliselt kaunis vulkaaniline maastik ning kunstnik César Manrique  klassikaline valge arhitektuur eristavad Lanzarote saart teistest Kanaari saartest. Omanäoliste vaatamisväärsustega -Timanfaya rahvuspargi ning endise pealinna Teguisega saab tutvuda Aurinko ekskursioonidel või omal käel rendiautoga. Fuerteventura saar jääb kõigest pooletunnilise laevatee kaugusele.Arrecife lennujaam–Playa Blanca hotellid u. 40 km. Kestus u. 50 min.

Playa  Blanca eelised

  • Rahulik atmosfäär
  • Saare peamised vaatamisväärsused on lähedal
  • Väikesed kõrguseerinevused ja rahulik liiklus sobivad nii lastega peredele kui liikumisraskustega puhkajatele
  • Fuerteventura saar vaid pooletunnise laevasõidu kaugusel
  • Mugav jalgrattaga ümbrust avastada
  • Kaunid rannad

  Arrecife lennujaam–Playa Blanca hotellid u. 40 km. Kestus u. 50 min. Lennuajad on kohaliku aja järgi. Kanaari saartel on aeg 2 t Eesti ajast taga. Lennuaeg Tallinn-Lanzarote suunal u 6 t ja 15 min, Lanzarote -Tallinn suunal u 6 t ja 45 min. Lubatud pagas 15 + 5 kg.

 Soodsad apartemendid nii peredele kui paaridele, laps 50%, söökideta:
Costa mar***-lastebasseini ei ole, tuppa mahub 3 või 2+2
UUS! Puerto Carmen**+, lastebassein, tuppa mahub 3 täiskasvanut
HG Lomo Blanco**+, lastebassein, tuppa mahub 3+1
UUS! THB Flora ***, lastebassein, tuppa mahub3+1
 
3*apartemendid peredele, laps 25%, lastebassein:
Floresta*** tuppa mahub 3 või 2+2.hommiku-ja õhtusöögiga, lisatasu eest kõik hinnas teenus
Hyde Park Lane***+ renoveeritud bangalod hommikusöögiga, õhtusöök lisatasu eest. Mahub 3 või 2+2
 
4*Peredele:
Sentindo Aequara Lanzarote Suites**** laps 50%, tuppa mahub 3 või 2+1, hommiku-ja õhtusöögiga, kõik hinnas teenus lisatasu eest
 
4*paaridele&sõpruskondadele, laps 25%
VIK Hotel San Antonio****-hommiku-ja õhtusöögiga, kõik hinnas teenus lisatasu eest.
Las Costas****hommikusöögiga, õhtusöök lisatasu eest. Tuppa mahub 3 või 2+2 
 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

SUVEREISID 2017

 

Suvereisid 2017 meie koostöös Aurinkoga

Sihtkohtade valik on lai: reisid viivad teid Vahemere mõnusatele randadele, kus lisaks päikese- ja toidunaudingutele jagub tegevust nii peredele, kultuurihuvilistele kui ka aktiivsetele puhkajatele.
Võluv Itaalia ja Malta, kõigi aegade lemmik Kreeka, põnev Hispaania, lummavad Horvaatia ja Küpros ootavad teid! Ja nagu alati pakume teile ka midagi uut – selle aasta reisihitt on Montenegro!
Rhodos 19.04 -07.06.2017
Zakynthos 27.05 -29.07.2017
Preveza 30.05.-04.07.2017
Rimini 07.06.-19.07.2017
Montenegro 04.07.-01.08.2017
Korfu 19.07.-20.09.2017
Horvaatia, Pula 22.08.-26.09.2017
Loutraki 02.09-29.09.2017
Mallorca 05.09.-10.10.2017
Santorini 20.09.-04.10.2017
Sitsiilia 26.09.-17.10.2017
Küpros, Pafos 04.10.-08.11.2017
Madeira 10.10.-24.10.2017
Malta 17.10.-31.10.2017
Tenerife 24.10.-07.11.2017
Kaks erireisi tellimuslendudega:
Lihavõttepühad Baskimaal 13.04-17.04.2017 (juba müügis)
Maipühad Austrias 28.04.-01.05.2017

Suvereisid 2017 meie koostöös Novatoursiga

Lisaks juba tuntud ja populaarseks saanud sihtkohtadele esitleme teile uusi sihtkohti: MONTENEGRO ja HORVAATIA DUBROVNIKU PIIRKOND.
Otselennud Tallinnast:
ANTALYA/TÜRGI: 07.04. – 29.10.2017
HERAKLION/KREETA: 15.04. – 27.10.2017 
VARNA/BULGAARIA: 14.05. – 24.09.2017 
BURGAS/BULGAARIA: 29.05.– 10.09.2017 
RHODOS: 03.05.– 23.10.2017 
PATRA/PELOPONNESOS: 05.06.2017 – 03.07.2017 &; 05.09.2017 – 10.10.2017 
LARNACA/KÜPROS: 05.05.2017 – 16.06.2017 & 21.09.2017 – 26.10.2017 .
KORFU: 31.05.2017 – 05.07.2017 & 24.09.2017 – 22.10.2017 
NAPOLI/ITAALIA: 06.09.2017 -04.10.2017 
TIVAT/MONTENEGRO: 17.05.2017 - 14.06.2017 UUS!TIVAT (Montenegro) 

Lennud ümberistumisega Vilniuses:
CTATANIA/SITSIILIA 01.09.– 13.10.2017 
FARO/PORTUGAL: 01.09. 13.10.2017 
ALMERIA/HISPAANIA: 01.09.– 13.10.2017  
ZAKYNTHOS: 01.09. – 13.10.2017  

Suvereisid 2017 meie koostöös Tez Touriga

TÜRGI 13.04.-22.10.2017
KÜPROS 05.05.-19.10.2017
KREEKA
KREETA 02.04.-20.10.2017
RHODOS 26.04.-16.10.2017
PELOPONNESOSE poolsaar 05.06.-03.10.2017
KORFU 31.05.-15.10.2017 

BULGAARIA
Varna 14.05.-17.09.2017
Burgas 29.05.-03.09.2017

 

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Eckerö

Eckerö võtab Helsingis kasutusele uue terminali, muudatused sõidugraafikus:
Uus terminal Helsingis kasutusele alates 12. juunist
Eckerö Line MS Finlandia liikleb alates 12.06.2017 Helsingis uuest terminalist, T2.

Eckerö Line’i liikumine Läänesadama terminali number kaks (T2) alates 12.06.2017 toob endaga kaasa mitmeid reisimist meeldivamaks ja liikumist lihtsamaks muutvaid arendusi.
Uus terminal on merevaatega, valgusküllane ning jalgsi liikumise vahemaad lühenevad märgatavalt.
Helsingi sadama poolt ehitatud ning arhitekt Tuomas Silvennoinen (PES-Arkkitehdit) poolt planeeritud terminalihoone on ka oluliselt keskkonnasõbralikum. Uus terminal on valgustatud päikesepaneelidest saadud elektriga ning tänu paremale ühiskondliku transpordi korraldusele väheneb sõiduautode hulk sadama-alal.
Uude terminali pääseb trammiga, jala liikudes varuge pisut rohkem aega kui vanasse terminali tulekuks kuna uus terminal on vanast tükk maad edasi mere poole.
Autoga reisijad saavad kenasti kohale, jälgides sadamas liiklusviitasid mis suunavad terminali T2.

Uus terminal toob kaasa sõidugraafiku muudatuse:
Uude terminali liikumine muudab m/s Finlandia väljumisaegu osadel väljumistel 15 minutit:
Tallinnast väljume endiselt kell 12.00 kuid saabumine Helsingisse on 14.15, (sõiduaeg 2 tundi ja 15 minutit).
Helsingist toimub väljumine Tallinnasse kell 15.15 (varem väljumine 15.30. Uus saabumisaeg Tallinnasse 17.30, sõiduaeg 2 tundi ja 15 minutit),
Tallinnast väljume kell 18.30 (varem kell 18.45, saabumine Helsingisse 21.00,

Kolmapäevane, neljapäevane ja reedene hiline väljumine Helsingist kell 21.45 (varem 22.00, saabumisaeg Tallinnasse 00.45).
Muudatused hakkavad kehtima alates 12.06.

 

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Tallink

Kruiis Stockholmi al 25 €/reisija! Eeldusel, et kajutis on 4 reisijat

STOCKHOLMI KRUIISIL PARIMAD EESTI ARTISTID!
Igal nädalavahetusel muutub Stockholmi kruiisilaeva suurim show-baar Läänemere kõige kuumemaks ööklubiks. Esinevad parimad Eesti artistid ja kuumimad DJ-d.

ESINEJAD LAEVAL

Kevadiselt särtsakas show-programm Kariibimere suurimalt saarelt Kuubalt täidab vaataja südame soojusega nädalapäevast olenemata. Sind võluvad meie kruiisilaevade Baltic Queen ja Victoria I pardal haaravad etendused kuulsatest Havanna varieteedest, muusikagruppidest ning rahvustsirkusest Circo National de Cuba.

Samuti saavad kõik reisijad osa ka mõlemas laevas toimuvatest erinevatest tsirkuse õpitubadest. Lisaks on mõlemas laevas reisijatel võimalus osaleda mitmes eri Ladina-Ameerika tantsustiili õpitoas, mida viivad läbi show-truppide tantsuõpetajad!

Igal reedel ja laupäeval panevad laeva show-baaris üritustesarja Let's Party @TheClub raames peo püsti Eesti või Rootsi DJ-d ning tuntud artistid: nimed nagu Reket ja Karl-Erik Taukar juba tutvustamist ei vaja!

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam

KÜSI PAKKUMIST

Tenerife 2016/2017

Otselennud Tenerifele  toimuvad kolmapäeviti ja reedeti 11.10.2017 -18.04.2018 

2 lisalendu teisipäeval 21.10 ja 31.10.2017

Laavaliivaga rannad kutsuvad teid koos lastega Kanaari saarte suurimale ja populaarseimale saarele Tenerifele. Siin naudivad täiskasvanud päikselist rannapuhkust, lapsed veeparke ning saare kuulsaimat loodusparki - Loro Parki.

Saare lõuna osas asuvas Costa Adejes leiate saare parimad hotellid ning golfikeskused.
Los Cristianoses leiate ehedat kohalikku elu. Seal on saare parimad restoranid , kus pakutakse tapaseid, papas arrugadas - kartuleid , mereande ja kõike muud kohalikku kööki kuuluvat.
Los Giganteses kogete unustamatut loodust kaljuse maastiku , mereveebasseinide ja matkaradadega. Puhkusepäeva Lõuna - Tenerife kõige päikeserohkemas kohas lõpetab imeline päikseseloojang.
Playa de las Américase teemapargid, hästi hooldatud promenaad , paljud kaubanduskeskused ja hommikuni kestev ööelu pakub palju tegevust .

Tenerifel saab kombineerida ka linna - ja rannapuhkust . Pealinn Santa Cruz on ilus ja ehe , seal on mõnevõrra jahedam kliima, võluv vanalinn ning suurepärased ostuvõimalused .

Saare keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.

COSTA ADEJE:rahulik kuurort, heatasemelised 4*ja 5* hotellid ning soodsad apartemendid, ilusad rannad ning palju häid söögikohti.
PEREDELE.Villa de Adeje Beach***Al, Isabel Family Hotel***hommikusöögiga
LUKSUSLIK.Jardin Tropical****+,Jardines de Nivaria*****, Sheraton La Caleta*****, Costa Adeje Gran*****
SOODNE.PEREDELE. Laguna ParkII, Neptuno**+
TÄISKASVANUTELE.Colon Guanahani****+ heatasemeline hotell ainult täiskasvanutele al.16-ndast eluaastast.

PLAYA DE LAS AMERICAS: head 4* hotellid,ilusad rannad, sobib nii peredele kui noortele.ööelu.
PEREDELE.Troya****, La Siesta****, Bitacora****
TÄISKASVANUTELE.Vulcano***

LOS GIGANTES:võimas kaljurannik ning tumeda vulkaanilise liivaga rannad,rahulik atmosfäär, hubased kohvikud ja
kalarestoranid.
SOODNE JA PEREDELE.Bahia Flamingo***
LUKSUSLIK JA PEREDELE. Be Live Experience Playa la Arena****kõik hinnas teenusega

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

 

 

 

 

KÜSI PAKKUMIST

Fuerteventura

FUERTEVENTURA
6 REISI 2017 SÜGISEL JA 10 REISI 2018 KEVADEL
VÄLJUMISED LAUPÄEVITI 21.10-2017-25.11.2017 & 17.02.2017-21.04.2018

Fuerteventural on teiste Kanaari saarte ees üks suur ja väga oluline eelis - imelised ja puhtad rannad. Sinise ja läbipaistva veega on Fuerteventura võitnud just surfajate ja sukeldujate südamed. Kindlasti leiab saarelt ka muud põnevat tegevust - golf, jalgrattamatkad, naabersaarte külastused, ookeani kalastusretked, aeru- ja lohesurfamine.

Pere väiksemate lemmikuks on saanud minigolf ja Oasis Park loomaaed.
Corralejo kilomeetrite pikkused liivaluited, Castillo abajas paiknev Caleta de Fuste ja Jandia Playa de Matorrali valge liivarand, pakuvad avastamist nii perega puhkajatele, niisama rannapuhkust nautivatele külastajatele, kui ka veespordi fanaatikutele.

Sihtkoha eelised

Kanaari saarte kõige imelisemad liivaluited asuvad keskusest vaid 4 km kaugusel
Euroopa parimad surfirannad
Corralejos on rahulik atmosfäär ja suurepärane restoranide valik
Väljaspool kuurorte saab nautida ehedat Fuerteventurat
Lanzarote on vaid pooletunnise laevasõidu kaugusel
CORRALEJO HOTELLID:
SOODNE, SURFARITELE. Surfing Colours**+ keskus 500 m.surfikool, varustuse rent.hommikusöök
SOODNE PEREDELE.Fuentepark**+ keskuses, rand 200m. laps 50% soodustust,soojendusega bassein talvekuudel(detsembrist märtsi keskpaigani), lastebassein, tuppa mahub 3 või 2+2 , söökideta
SOODNE ; PEREDELE; SPORTLIKELE. Oasis Papagayo**+Lastebassein,ruumikas apartement(52m2)tuppa mahub 3+1, soojendusega
50 m.bassein,tennis, keegel,pallimängude väljak, jõusaal. Söökideta või kõik hinnas.
RANNAS.The Corralejo Beach***,söökideta, rõdu või prantsuse rõdu
KÕIK HINNAS, PEREDELE. Aloe Beach***- Kaks basseiniala, 4 basseini(talvehooajal soojendusega) Tuppa mahub 3 või 2+2
KÕIK HINNAS; PEREDELE.Arena Beach***+ 2015a.renoveeritud, 2 basseiniala, 2 täiskasvanute ja 2 lastebasseini. tuppa mahub 3 või 2+2
TÄISKASVANUTELE, SPAA, KÕIK HINNAS,UUS! suite Hotel Atlantis Fuerteventura Resort****,eraldi premium tiib täiskasvanutele, al.16 eluaastast.
PEREDELE.Arena Suite****-hommiku- ja õhtusöögiga, tuppa mahub 3 või 2+2
PEREDELE.H10 Ocean Suites****keskus 100m,2015 renoveeritud,2 basseiniala, 2 täiskasvanute-ja 2 lastebasseini(mõlemast üks soojendusega, tuppa mahub 3 või 2+2
PEREDELE,KÕIK HINNAS.Labranda Bahia de Lobos****keskuses, 2 täiskasvanute2 täiskasvanute-ja 2 lastebasseini(mõlemast üks soojendusega, tuppa mahub 3 või 2+2, ruumikas tuba(42m2)
PEREDELE.UUS!Suite Hotel Atlantis Fuerteventura Resort****, tuppa mahub 3+1
PEREDELE,LUKSUSLIK,SPAA. Gran Hotel Atlantis Bahia Real***** 2 soojendusega täiskasvanute ja 1 lastebassein ning sisebassein.Sissepääs suurde (3200m2) spaasse al 16.eluaastast.Ruumikas tuba(36m2)Hommikusöögiga, lisatasu eest a la carte õhtusöök.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

LOT

12.10- 25.10. 2016 LOT-i soodushindadega piletite müük USA-sse ja Kanadasse
lendamiseks perioodil:01.11.2016-31.05.2017

Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast,

✈ Toronto alates 569 EUR

✈ New York alates 455 EUR
✈ Chicago alates 500 EUR

Vormistatud pileteid ei saa muuta ega ka tagastada
Piletite broneerimine ja  väljaostmine samaaegselt.
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 17.10.2016

12.10- 25.10. 2016 LOT-i soodushindadega piletite müük Euroopasse
Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast.

lendamiseks perioodil 01.11.2016-31.05.2017
✈Paris alates 166 EUR
✈ Budapest alates 175 EUR
✈ Viin alates 157 EUR
✈ Zürich alates 186 EUR
✈ Brüssel alates 186 EUR
✈ Budapest alates 175 EUR
✈ Düsseldorf alates 176 EUR
✈ Frankfurt alates 147 EUR
✈München alates 176 EUR
✈ Tel Aviv alates 214 EUR
✈ Milano alates 179 EUR

Vormistatud pileteid ei saa muuta ega ka tagastada.
Piletite broneerimine ja  väljaostmine samaaegselt.
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 12.10.2016

Talvisel hooajal lendab LOT  Tallinnast  6 x  nädalas

Tallinn-Warsaw
LO 786 E;K;L      10:30-15:35
LO 788 T;N;R;P  17:55-18:30

Warsaw-Tallinn
LO 785 E;K;L       11:35-14:15
LO 787 T;N;R;L   14:30-17:10 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Aurinko Malta

Malta

Reis, kus saate kogeda nii linna- kui rannapuhkust

Malta on saar, kus saavad kokku vahemerelise rannapuhkuse ja euroopaliku linnapuhkuse paremad pooled. Ajaloolised vaatamisväärsused ja vilgas ööelu, külluslikud kultuurielamused ja ostuvõimalused - väiksele Maltale mahub palju !
Malta on justkui Vahemeremaade kultuuride sulatuskatel, kus võib kohata tuttavlikku nii siit kui sealt.

Kristallikirkad veed kutsuvad sukelduma ja snorkeldama ning vahelduv loodusmaastik matkaradadele. Valletta linn on Johanniitide Ordu poolt rajatud barokne meistriteos, mis kuulub UNESCO kultuuripärandi nimekirja. Linna kitsad tänavad on ääristatud mitmete põnevate ajalooliste mälestusmärkide ja kunstiteostega.

Rahvaarv ja vahemaad Valettast

Malta 400 000 elanikku
Valletta u. 9 000 elanikku

Sliema 5 km
St. Julians 8 km
Mellieha u. 30 km
Malta-Gozon saar  8 km, laevaga u 30 min
Malta saare laius on 14,5 km ja pikkus 27 km

 

  • Mitmekülgsed aktiivse puhkuse võimalused ja Euroopa kirkaima veega sukeldumiskohad
  • Rohkelt põnevaid ajaloolisi vaatamisväärsusi
  • Lühikesed vahemaad ja head võimalused sisseostudeks
  • Trendikas ööelu

Reisipaketi info

  • Reisiaeg: 4.10.2016–18.10.2016
  • Lennud: Lennufirma Smartlynx, lennuaeg u 4 t 15 min.
  •  Lennujaamatransfeerid:

    Malta lennujaam –Valletta hotellid u. 9 km, kestus u . 30 min
    Sliema  ja St Juliani hotellid u. 12 km, 45 min–1 t.
    Mellieha hotell u. 26 km, kestus u. 1 t.

Hinnad alates,
Loteriimajutus 2* al. €449/in
Hotel White Dolphin al.€499/in
San Pawl al.€499/in
Relax Inn al.€519/in

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Finnair-i sooduskampaania 05.10-17.10

05.10- 17.10. 2016 Finnair-i soodushindadega piletite müük USA-sse 
lendamiseks perioodil:01.11.2016-19.03.2017 (v.a 16.12.2016 - 06.01.2017)

Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast,

✈ New York alates 432 EUR
✈ Miami alates 565 EUR
✈ San Francisco alates 638 EUR

Vormistatud pileteid ei saa tagastada
Piletite väljaostmine 24 tunni jooksul peale broneerimist
Vormistatud piletite muutmistasu alates € 200
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 05.10.2016

05.10- 17.10. 2016 Finnair-i soodushindadega piletite müük Euroopasse
Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast,
hinnad ei sisalda registreeritava pagasi maksumust.

lendamiseks perioodil 01.11.2016-31.03.2017
✈Paris alates 177 EUR
✈ London alates 196 EUR
✈ Budapest alates 177 EUR
✈ Viin alates 177 EUR
✈ Praha alates 177 EUR
✈ Zürich alates 197 EUR
✈ Manchester alates 196 EUR
✈ Milano alates 197 EUR
✈ Rooma alates 217EUR
✈ Dublin alates 207 EUR
✈ Genf alates 207EUR

lendamiseks perioodil 01.11.2017-18.12.2017
✈ Nizza alates 216 EUR

Vormistatud pileteid ei saa tagastada
Piletite väljaostmine 24 tunni jooksul peale broneerimist
Vormistatud piletite muutmine ei ole lubatud
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 05.10.2016
Registreeritav pagas alates €15 / 1suund

05.10- 17.10. 2016 Finnair-i soodushindadega piletite müük Aasiasse ja Austraaliasse
Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast, vahemaandumine kaugemate sihkohtade puhul lisaks Helisingile ka Singapores või Hong Kongis.
Registreeritav pagas kuni 23 kg on hinnas

lendamiseks perioodil 15.10.2016-30.06.2017 (välja arvatud 29.10.16-25.04.17)
✈Guangzhou alates 519 EUR
✈ XI`AN alates 519 EUR

lendamiseks perioodil 15.10.2016-30.06.2017
✈ Chongqin alates 519 EUR
✈ Shangai alates 519 EUR
✈Peking alates 519 EUR

lendamiseks perioodil 20.11.2016-30.06.2017 (välja arvatud 07.12.16-23.01.17)
✈Bangkok alates 519 EUR

lendamiseks perioodil 01.11.2016-30.06.2017 (välja arvatud 07.12.16-23.01.17)
✈Hongkong alates 539 EUR

lendamiseks perioodil 18.10.2016-15.06.2017
✈Seoul alates 569 EUR

lendamiseks perioodil 01.11.2016-17.06.2017
✈Delhi alates 449 EUR

lendamiseks perioodil 01.11.2016-17.06.2017
✈Krabi alates 589 EUR

lendamiseks perioodil 01.11.2016-30.06.2017 via Singapore välja arvatud 01.12.2016-15.02.2017
✈ Melborne alates 1069 EUR
✈ Sydney alates 1069 EUR

Vormistatud pileteid ei saa tagastada
Piletite väljaostmine 24 tunni jooksul peale broneerimist
Vormistatud piletite muutmine ei ole lubatud
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 05.10.2016


05.10- 17.10. 2016 Finnair-i soodushindadega piletite müük Jaapanisse
lendamiseks perioodil:02.11.2016-31.03.2017

✈Tokyo alates 539 EUR
✈ Nagoya  alates 520 EUR
✈ Osaka alates 520 EUR

Vormistatud pileteid ei saa tagastada
Piletite väljaostmine 3 päeva jooksul peale broneerimist
Vormistatud piletite muutmine ei ole lubatud
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 05.10.2016

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST