LIHAVÕTTED BASKIMAAL

Pikk nädalalõpp kevadisel ja lihavõttepidustusi nautival Baskimaal!

Erireis otselennuga Tallinnast 13.04-17.04.2017.

Reisipakettide hinnad al 399 eur/in.

loteriimajutus 2* hotellis alates €399

Holiday Inn Bilbao**** €499 hommikusöökidega
Ibis Bilbao Centro** €499 hommikusöökidega
Abando**** €549 hommikusöökidega
Jardines** €449 hommikusöökidega
Melia Bilbao**** €649 hommikusöökidega
Silken Indautxu**** €549 hommikusöökidega
Barcelo Bilbao Nervion**** €599 hommikusöökidega

Põnevad eestikeelsed ekskursioonid hinnad al 45 €/in

Baskimaa lihavõttereisi paketi hinnas on:
- otselend Tallinn-sihtkoht-Tallinn
- saabudes hommikusöök ja linnaekskursioon
- 4 ööd majutust valitud hotellis
- lennujaamatransfeerid
- eestikeelse esindaja teenused sihtkohas
- pagas

Baskimaa on põnev ja avastamist väärt!

Pikk nädalalõpp kevadisel ja lihavõttepidustusi nautival Baskimaal sobib hästi nii kultuurihuvilistele, loodussõpradele, gurmaanidele kui lastega peredele, kõik leiavad siin midagi endale meelepärast.
Meie hotellid asuvad piirkonna suurimas linnas Bilbaos, kus asub ka kuulus Guggenheimi muuseum. Võib külastada kuulsat San Sebastiáni kuurortlinna, mis on valitud 2016. a Euroopa kultuuripealinnaks. Rioja piirkonnas saab tutvuda kohalike veinikeldrite toodanguga. Baskimaa on tuntud ka kui kvaliteetse siidri tootja, miks mitte veeta meeleolukas õhtu siidrimajas koos maitsva söögi-joogi ning mõnusa muusikaga. Lastele meeldivad kindlasti Bilbao Meremuuseumi eksponaadid ning Gexto Akvaariumi kirevad veeelanikud.

Neljapäev 13.04
Lend Tallinn - Vitoria 00.20 - 03.20
Transfeer Bilbaosse
Hommikusöök hotellis Holiday Inn Bilbao ning infotund
Bilbao linnaekskursioon (u 3h, sisaldub reisipaketi hinnas)
Saabumine hotellidesse
Õhtul Pintxos tuur (u 3 h, lisatasu)

Reede 14.04
Ekskursioon San Sebastiani (terve päev, lisatasu)
Õhtul Pintxos tuur (u 3 h, lisatasu)

Laupäev 15.04
Ekskursioon - Päev La Rioja veinipiirkonnas (terve päev, lisatasu)

Pühapäev 16.04
Vaba päev
Õhtul - Siidrimaja külastus traditsioonilise Baski õhtusöögi ja muusikaga (lisatasu)

Esmaspäev 17.04
1. Hommikul check out hotellidest
Ekskursioon - Salinas de Ana soolaväljad ja Vitoria-Gasteiz (terve päev, lisatasu)
Transfeer lennujaama
2. Neile, kes ei soovi osaleda ekskursioonil - check out u kl 12.00 (pagasi saab jätta hotelli)
Vaba aeg
Transfeer lennujaama orienteeruvalat alates kl 20.00
Lend Vitoria - Tallinn 01.55 - 06.45 (lend väljub esmaspäeva öösel vastu teisipäeva, 18.04.)

Paketi hinnas:
*lennupiletid
*majutus
*lennujaamatransfeerid
*Bilbao 3t.linnaeks. esimesel päeval

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Bussirent

BUSSIRENT

Pakume transporditeenust Mercedes Benz V-klass väikebussiga kuni 6 reisijale.

Äri- puhkuse- ja suusareisid

Transfeerid Eestis ja välismaale

Vajdusel bussid ka suuremale seltskonnale

HINNAKIRI

Tunnihind 24.-

Päevahind 170.-
(Päev kuni 10tundi, üle 10 tunni arvestatakse 20.- eurot iga ületatud tunni eest)

Tallinnast välja sõitudel lisandub tunni- või päevahinnale 0,20 eurot iga läbitud kilomeetri eest

Transfeer Tallinnas 30.-

Transfeer Eestis (üks suund) 1.- eur/km
(näit. Tallinn-Tartu 190km = 190.- €)
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
Mitmepäevaste ja/või välismaale sõitudel lisanduvad päeva- ja kilomeetrihinnale juhi majutus, laevapiletid jms.
Enne, kui teete valiku, küsige meilt kindlasti hinnapakkumist.

KÜSI PAKKUMIST

Maikrahv

Meeleolukas vana aasta ärasaatmine.

31. detsembril kell 19.00 avavad restoranid Maikrahv ja Turg ning kohvik Vana Toomas oma uksed kõigile, kes soovivad glamuurselt jätta hüvasti 2016. aastaga. Hõrgutav neljakäiguline õhtusöök ja vallatult stiilne muusika kindlustavad, et tänavune aastavahetus tuleb parim.

Õhtusöögi algus 19:00

Restoran on avatud kuni 01:00

Hind 89 eurot restoranides Maikrahv ja Vana Toomas, 79 eurot restoranis Turg
Lapsed 0–12 a. saavad -50% allahindlust.

Hind sisaldab neljakäigulist õhtusööki, ühte klaasi vahuveini, vett, kohvi/teed – ning muidugi aastavahetuse rõõmsat muusikaelamust koos ansambliga La La Ladies! Kõigis kolmes restoranis on sama menüü. Elavas esituses saab La La Ladies tüdrukute etteastet näha Maikrahvi Suures saalis ja Gildi saalis, teistes saalides kanname nende esinemist üle suurtel ekraanidel.

Menüü:

Suupistevalik
Chorizo salami, Cerrano sink, rostbiif, seakeel, Parmesani juust, Brie juust, oliivid, viinamarjad ja juustukeerud

Eelroog
Ürdikodujuustuga täidetud lõherull krevettide ja sibulavinegretiga

Pearoog
Suitsune seakoot kaalika-ingveripüreega pihlakakastmes või
Grillitud lõhe koos ratatouille, ürdikartulipüree ja sidruni-koorekastmega

Magustoit
Juustukook

Õhtu esinejaks on La La Ladies, stiilne ja lõbus bänd, kus laulavad ja tantsivad kolm imeilusat neidu, Diana, Kethi ja Inga. Leedide repertuaaris on erinevad hitid nii eesti, inglise kui ka vene keeles, ja kõik lood on kaasaegses electro swing stiilis. Show ja energia on nende märksõnadeks ning ees ootab unustamatu vana-aastaõhtu! Loe lähemalt Maikrahvi blogist.

La La Ladies esineb õhtu jooksul kolm korda, kell 21.00, 22.00 ja 23.05.
Oleme koos Hannaga valmis vastu võtma Teie broneeringuid ja päringuid e-maili teel reserve@maikrahv.ee

Eelolevad üritused restoranis Maikrahv

• 02.11 Merle Palmiste monoetendus „Kuidas dresseerida meest“
• 04.11 Neljakäiguline õhtusöök Itaalia veinidega
• 29.11 Maagiline õhtusöök koos illusionist Henri Kemppainen’iga
• 06.12, 13.12 ja 20.12 Dave Bentoni kontsert-õhtusöök
• 07.12 Karl Madise kontsert-õhtusöök
• 08.12 Tanja Mihhailova ja Mikk Saar’e kontsert-õhtusöök
• 14.12 ja 15.12 Ivo Linna kontsert-õhtusöök
• 31.12 Aastavahetus koos La La Ladies’ga
• 13.01 Neljakäiguline õhtusöök Prantsusmaa veinidega
• 14.02 Koit Toome sõbrapäevakontsert
• 08.03 Uku Suviste naistepäevakontsert

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

SUVEREISID 2017

 

Suvereisid 2017 meie koostöös Aurinkoga

Sihtkohtade valik on lai: reisid viivad teid Vahemere mõnusatele randadele, kus lisaks päikese- ja toidunaudingutele jagub tegevust nii peredele, kultuurihuvilistele kui ka aktiivsetele puhkajatele.
Võluv Itaalia ja Malta, kõigi aegade lemmik Kreeka, põnev Hispaania, lummavad Horvaatia ja Küpros ootavad teid! Ja nagu alati pakume teile ka midagi uut – selle aasta reisihitt on Montenegro!
Rhodos 19.04 -07.06.2017
Zakynthos 27.05 -29.07.2017
Preveza 30.05.-04.07.2017
Rimini 07.06.-19.07.2017
Montenegro 04.07.-01.08.2017
Korfu 19.07.-20.09.2017
Horvaatia, Pula 22.08.-26.09.2017
Loutraki 02.09-29.09.2017
Mallorca 05.09.-10.10.2017
Santorini 20.09.-04.10.2017
Sitsiilia 26.09.-17.10.2017
Küpros, Pafos 04.10.-08.11.2017
Madeira 10.10.-24.10.2017
Malta 17.10.-31.10.2017
Tenerife 24.10.-07.11.2017
Kaks erireisi tellimuslendudega:
Lihavõttepühad Baskimaal 13.04-17.04.2017 (juba müügis)
Maipühad Austrias 28.04.-01.05.2017

Suvereisid 2017 meie koostöös Novatoursiga

Lisaks juba tuntud ja populaarseks saanud sihtkohtadele esitleme teile uusi sihtkohti: MONTENEGRO ja HORVAATIA DUBROVNIKU PIIRKOND.
Otselennud Tallinnast:
ANTALYA/TÜRGI: 07.04. – 29.10.2017
HERAKLION/KREETA: 15.04. – 27.10.2017 
VARNA/BULGAARIA: 14.05. – 24.09.2017 
BURGAS/BULGAARIA: 29.05.– 10.09.2017 
RHODOS: 03.05.– 23.10.2017 
PATRA/PELOPONNESOS: 05.06.2017 – 03.07.2017 &; 05.09.2017 – 10.10.2017 
LARNACA/KÜPROS: 05.05.2017 – 16.06.2017 & 21.09.2017 – 26.10.2017 .
KORFU: 31.05.2017 – 05.07.2017 & 24.09.2017 – 22.10.2017 
NAPOLI/ITAALIA: 06.09.2017 -04.10.2017 
TIVAT/MONTENEGRO: 17.05.2017 - 14.06.2017 UUS!TIVAT (Montenegro) 

Lennud ümberistumisega Vilniuses:
CTATANIA/SITSIILIA 01.09.– 13.10.2017 
FARO/PORTUGAL: 01.09. 13.10.2017 
ALMERIA/HISPAANIA: 01.09.– 13.10.2017  
ZAKYNTHOS: 01.09. – 13.10.2017  

Suvereisid 2017 meie koostöös Tez Touriga

TÜRGI 13.04.-22.10.2017
KÜPROS 05.05.-19.10.2017
KREEKA
KREETA 02.04.-20.10.2017
RHODOS 26.04.-16.10.2017
PELOPONNESOSE poolsaar 05.06.-03.10.2017
KORFU 31.05.-15.10.2017 

BULGAARIA
Varna 14.05.-17.09.2017
Burgas 29.05.-03.09.2017

 

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Tenerife 2016/2017

Otselennud Tenerifele  toimuvad kolmapäeviti ja reedeti 11.10.2017 -18.04.2018 

2 lisalendu teisipäeval 21.10 ja 31.10.2017

Laavaliivaga rannad kutsuvad teid koos lastega Kanaari saarte suurimale ja populaarseimale saarele Tenerifele. Siin naudivad täiskasvanud päikselist rannapuhkust, lapsed veeparke ning saare kuulsaimat loodusparki - Loro Parki.

Saare lõuna osas asuvas Costa Adejes leiate saare parimad hotellid ning golfikeskused.
Los Cristianoses leiate ehedat kohalikku elu. Seal on saare parimad restoranid , kus pakutakse tapaseid, papas arrugadas - kartuleid , mereande ja kõike muud kohalikku kööki kuuluvat.
Los Giganteses kogete unustamatut loodust kaljuse maastiku , mereveebasseinide ja matkaradadega. Puhkusepäeva Lõuna - Tenerife kõige päikeserohkemas kohas lõpetab imeline päikseseloojang.
Playa de las Américase teemapargid, hästi hooldatud promenaad , paljud kaubanduskeskused ja hommikuni kestev ööelu pakub palju tegevust .

Tenerifel saab kombineerida ka linna - ja rannapuhkust . Pealinn Santa Cruz on ilus ja ehe , seal on mõnevõrra jahedam kliima, võluv vanalinn ning suurepärased ostuvõimalused .

Saare keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.

COSTA ADEJE:rahulik kuurort, heatasemelised 4*ja 5* hotellid ning soodsad apartemendid, ilusad rannad ning palju häid söögikohti.
PEREDELE.Villa de Adeje Beach***Al, Isabel Family Hotel***hommikusöögiga
LUKSUSLIK.Jardin Tropical****+,Jardines de Nivaria*****, Sheraton La Caleta*****, Costa Adeje Gran*****
SOODNE.PEREDELE. Laguna ParkII, Neptuno**+
TÄISKASVANUTELE.Colon Guanahani****+ heatasemeline hotell ainult täiskasvanutele al.16-ndast eluaastast.

PLAYA DE LAS AMERICAS: head 4* hotellid,ilusad rannad, sobib nii peredele kui noortele.ööelu.
PEREDELE.Troya****, La Siesta****, Bitacora****
TÄISKASVANUTELE.Vulcano***

LOS GIGANTES:võimas kaljurannik ning tumeda vulkaanilise liivaga rannad,rahulik atmosfäär, hubased kohvikud ja
kalarestoranid.
SOODNE JA PEREDELE.Bahia Flamingo***
LUKSUSLIK JA PEREDELE. Be Live Experience Playa la Arena****kõik hinnas teenusega

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

 

 

 

 

KÜSI PAKKUMIST

Fuerteventura

FUERTEVENTURA
6 REISI 2017 SÜGISEL JA 10 REISI 2018 KEVADEL
VÄLJUMISED LAUPÄEVITI 21.10-2017-25.11.2017 & 17.02.2017-21.04.2018

Fuerteventural on teiste Kanaari saarte ees üks suur ja väga oluline eelis - imelised ja puhtad rannad. Sinise ja läbipaistva veega on Fuerteventura võitnud just surfajate ja sukeldujate südamed. Kindlasti leiab saarelt ka muud põnevat tegevust - golf, jalgrattamatkad, naabersaarte külastused, ookeani kalastusretked, aeru- ja lohesurfamine.

Pere väiksemate lemmikuks on saanud minigolf ja Oasis Park loomaaed.
Corralejo kilomeetrite pikkused liivaluited, Castillo abajas paiknev Caleta de Fuste ja Jandia Playa de Matorrali valge liivarand, pakuvad avastamist nii perega puhkajatele, niisama rannapuhkust nautivatele külastajatele, kui ka veespordi fanaatikutele.

Sihtkoha eelised

Kanaari saarte kõige imelisemad liivaluited asuvad keskusest vaid 4 km kaugusel
Euroopa parimad surfirannad
Corralejos on rahulik atmosfäär ja suurepärane restoranide valik
Väljaspool kuurorte saab nautida ehedat Fuerteventurat
Lanzarote on vaid pooletunnise laevasõidu kaugusel
CORRALEJO HOTELLID:
SOODNE, SURFARITELE. Surfing Colours**+ keskus 500 m.surfikool, varustuse rent.hommikusöök
SOODNE PEREDELE.Fuentepark**+ keskuses, rand 200m. laps 50% soodustust,soojendusega bassein talvekuudel(detsembrist märtsi keskpaigani), lastebassein, tuppa mahub 3 või 2+2 , söökideta
SOODNE ; PEREDELE; SPORTLIKELE. Oasis Papagayo**+Lastebassein,ruumikas apartement(52m2)tuppa mahub 3+1, soojendusega
50 m.bassein,tennis, keegel,pallimängude väljak, jõusaal. Söökideta või kõik hinnas.
RANNAS.The Corralejo Beach***,söökideta, rõdu või prantsuse rõdu
KÕIK HINNAS, PEREDELE. Aloe Beach***- Kaks basseiniala, 4 basseini(talvehooajal soojendusega) Tuppa mahub 3 või 2+2
KÕIK HINNAS; PEREDELE.Arena Beach***+ 2015a.renoveeritud, 2 basseiniala, 2 täiskasvanute ja 2 lastebasseini. tuppa mahub 3 või 2+2
TÄISKASVANUTELE, SPAA, KÕIK HINNAS,UUS! suite Hotel Atlantis Fuerteventura Resort****,eraldi premium tiib täiskasvanutele, al.16 eluaastast.
PEREDELE.Arena Suite****-hommiku- ja õhtusöögiga, tuppa mahub 3 või 2+2
PEREDELE.H10 Ocean Suites****keskus 100m,2015 renoveeritud,2 basseiniala, 2 täiskasvanute-ja 2 lastebasseini(mõlemast üks soojendusega, tuppa mahub 3 või 2+2
PEREDELE,KÕIK HINNAS.Labranda Bahia de Lobos****keskuses, 2 täiskasvanute2 täiskasvanute-ja 2 lastebasseini(mõlemast üks soojendusega, tuppa mahub 3 või 2+2, ruumikas tuba(42m2)
PEREDELE.UUS!Suite Hotel Atlantis Fuerteventura Resort****, tuppa mahub 3+1
PEREDELE,LUKSUSLIK,SPAA. Gran Hotel Atlantis Bahia Real***** 2 soojendusega täiskasvanute ja 1 lastebassein ning sisebassein.Sissepääs suurde (3200m2) spaasse al 16.eluaastast.Ruumikas tuba(36m2)Hommikusöögiga, lisatasu eest a la carte õhtusöök.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

LOT

12.10- 25.10. 2016 LOT-i soodushindadega piletite müük USA-sse ja Kanadasse
lendamiseks perioodil:01.11.2016-31.05.2017

Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast,

✈ Toronto alates 569 EUR

✈ New York alates 455 EUR
✈ Chicago alates 500 EUR

Vormistatud pileteid ei saa muuta ega ka tagastada
Piletite broneerimine ja  väljaostmine samaaegselt.
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 17.10.2016

12.10- 25.10. 2016 LOT-i soodushindadega piletite müük Euroopasse
Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast.

lendamiseks perioodil 01.11.2016-31.05.2017
✈Paris alates 166 EUR
✈ Budapest alates 175 EUR
✈ Viin alates 157 EUR
✈ Zürich alates 186 EUR
✈ Brüssel alates 186 EUR
✈ Budapest alates 175 EUR
✈ Düsseldorf alates 176 EUR
✈ Frankfurt alates 147 EUR
✈München alates 176 EUR
✈ Tel Aviv alates 214 EUR
✈ Milano alates 179 EUR

Vormistatud pileteid ei saa muuta ega ka tagastada.
Piletite broneerimine ja  väljaostmine samaaegselt.
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 12.10.2016

Talvisel hooajal lendab LOT  Tallinnast  6 x  nädalas

Tallinn-Warsaw
LO 786 E;K;L      10:30-15:35
LO 788 T;N;R;P  17:55-18:30

Warsaw-Tallinn
LO 785 E;K;L       11:35-14:15
LO 787 T;N;R;L   14:30-17:10 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Aurinko Malta

Malta

Reis, kus saate kogeda nii linna- kui rannapuhkust

Malta on saar, kus saavad kokku vahemerelise rannapuhkuse ja euroopaliku linnapuhkuse paremad pooled. Ajaloolised vaatamisväärsused ja vilgas ööelu, külluslikud kultuurielamused ja ostuvõimalused - väiksele Maltale mahub palju !
Malta on justkui Vahemeremaade kultuuride sulatuskatel, kus võib kohata tuttavlikku nii siit kui sealt.

Kristallikirkad veed kutsuvad sukelduma ja snorkeldama ning vahelduv loodusmaastik matkaradadele. Valletta linn on Johanniitide Ordu poolt rajatud barokne meistriteos, mis kuulub UNESCO kultuuripärandi nimekirja. Linna kitsad tänavad on ääristatud mitmete põnevate ajalooliste mälestusmärkide ja kunstiteostega.

Rahvaarv ja vahemaad Valettast

Malta 400 000 elanikku
Valletta u. 9 000 elanikku

Sliema 5 km
St. Julians 8 km
Mellieha u. 30 km
Malta-Gozon saar  8 km, laevaga u 30 min
Malta saare laius on 14,5 km ja pikkus 27 km

 

  • Mitmekülgsed aktiivse puhkuse võimalused ja Euroopa kirkaima veega sukeldumiskohad
  • Rohkelt põnevaid ajaloolisi vaatamisväärsusi
  • Lühikesed vahemaad ja head võimalused sisseostudeks
  • Trendikas ööelu

Reisipaketi info

  • Reisiaeg: 4.10.2016–18.10.2016
  • Lennud: Lennufirma Smartlynx, lennuaeg u 4 t 15 min.
  •  Lennujaamatransfeerid:

    Malta lennujaam –Valletta hotellid u. 9 km, kestus u . 30 min
    Sliema  ja St Juliani hotellid u. 12 km, 45 min–1 t.
    Mellieha hotell u. 26 km, kestus u. 1 t.

Hinnad alates,
Loteriimajutus 2* al. €449/in
Hotel White Dolphin al.€499/in
San Pawl al.€499/in
Relax Inn al.€519/in

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Korfu

KORFU
Otselennud Tallinnast toimuvad 23.09.-14.10.2016.

Madalate mägede, lõputute metsade ja hiite, kiviklibu- ja liivarandade kooskõla on teinud Korfust mitte üksnes populaarse, ent lausa Kreeka eliitkuurordi. Arvukad trendikad hotellid asetsevad üksteisest eraldatult, neile kuuluvad suured territooriumid ja erarannad. Viimasel ajal on kerkinud lisaks uusi hotelle koos SPA-keskustega. Tänu traditsioonilisele elulaadile, rohketele meelelahutustele (sh. veepark), huvitavale ekskursiooniprogrammile on Korfu imeline puhkusepaik!
Osa rannasoppe on ligipääsetavad ainult merelt ja Korfu lähinaabruses on mitu väikesaart, kuhu korraldatakse laevaretki. Hüpake paadist kristallpuhtasse vette ujuma, nautige merd ja päikest. Saare põhjaosa paikneb praktiliselt vastu Albaaniat, nii et sealgi tasub ära käia.

Hinnad alates 328€/reisija.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee 

KÜSI PAKKUMIST

Perega Gotlandi saarele!

KRUIIS MUINASJUTULISELE GOTLANDI SAARELE...

Sellelgi suvel on kõigil võimalus võtta osa populaarsest erikruiisist Visbysse.
Kruiisilaev Silja Europa viib hingematvalt kauni loodusega Gotlandi saarele, mis sobib puhkuseks kogu perele.
Nii laeval kui ka Visbys jagub huvitavat tegemist tervele perele.
Pakume erinevaid ekskursioone, kus eesti keelt kõnelev giid tutvustab linna või viib väikesele ringsõidule Põhja-Ojamaale.
Kindlasti külastage ka Pipi Pikksuka teemaparki Kneippbyd.

Avasta Gotlandi jalgrattaga (ratta ülevedu 25,-€) Tutvu rattaretke võimalustega.

http://www.gotlandactive.se/en/package/cykla-klintkusten/

http://www.gotlandactive.se/en/package/goda-gotland/

Visby erikruiisid:  3., 17., 24. ja 31. juulil ning 7. augustil 2016 algusega Tallinnast.

 

KOHAD TÄITUVAD KIIRESTI ! 

Reisi saabumise ja väljumise ajad
Laev väljub Tallinnast kell 22.00 ja saabub Visbysse järgmise päeva hommikul kell 10.30.
Laev väljub Visbyst sama päeva õhtul kell 20.45 ja saabub Tallinnasse järgmisel päeval kell 12.50.

Piletite registreerimine reisile suletakse pool tundi enne väljumist
ja pääs laeva on avatud kell 21.40–21.50. Palume aegsasti kohal olla.

Maale- ja laevaleminek Visbys
• Maale pääseb kohe, kui laev on saabunud Visbysse. Kõik reisijad kasutavad maale minekuks reisijatele mõeldud galeriid.
• Galeriis on teabeviidad, mis näitavad teed ekskursioonibussidesse.
• Jalgratturid pääsevad maale autoteki kaudu.
• Maale- ja laevaleminek on võimalik kogu aja vältel, kui laev Visbys peatub.
• Laevale pääs suletakse 20.15

NB! Kellaajad on kohaliku aja järgi.

Kruiisi hind ühele reisijale alates 157 €:

  • kruiis Tallinn-Visby-Tallinn B-kajutis (tingimusel, et koos reisib 4 inimest)
  • 2 hommikusööki
  • 1 õhtusöök

 

Läbi kahe korruse ulatuv sõubaar Starlight Palace muutub igal õhtul kabareeteatriks, kus erinevad trupid esitavad säravaid programme.

KÜSI PAKKUMIST

KESKAJA NÄDAL
7.–14. augustini peetakse Ojamaal keskaja nädalat – siis täitub kogu vanalinn keskaegse lummusega.
Festivali raames toimub hulgaliselt keskajale iseloomulikke üritusi: lisaks muusikale, teatrile ja narride etteastetele näiteks keskaegne turg ja piigivõitlus.
Täpsem info SIIN

RINGREIS PÕHJA-OJAMAALE
Külastame Lickershamni keskaegset kirikut ja võluvat kalurilinna. Seejärel vaatame üle Ojamaa tuntuima raukari Jungfrun ehk Neitsi. Järgmine peatus on Krusmynta Gården – aromaatne ürdiaed, kus saab suveniiriks osta kohalikke ürte ja teed. Aias on ka restoran. Pärast peatust Almedaleni pargis Visbys naaseb buss sadamasse. Kui on soovi iseseisvalt linna uudistada, võib Almedaleni pargist ka jala sadamasse tulla. Ringreis kestab ligikaudu 4 tundi.
Ekskursioon algab sadamast kell 11.00. Buss väljub laeva kõrvalt sadamakailt.

Hind täiskasvanutele 37 € ja 6–17-aastastele 25 € ja kuni 5-aastasele tasuta.
Ekskursiooni piletite müük lõpetatakse 7 päeva enne laeva väljumist.
Juhul kui on kohti üle, saab ekskursiooni pileti osta laevalt.

RINGREIS LÕUNA-OJAMAALE KOOS LAMBAFARMI KÜLASTUSEGA
Peatume ühes paljudest teele jäävatest keskaegsetest kirikutest, lisaks külastame väikest 15. sajandil asutatud Gnisvärdi kaluriküla ja selle lähedal olevat pronksiagset matmispaika. Tagasiteel külastame Högklinti, millelt avaneb maaliline vaade linnale ja sadamale. Lisaks käime läbi lambafarmist - Nygård Farm, kus saab teadmisi saare lambakasvatuse traditsioonide kohta. Tagasiteel sõidame mööda linnamüürist, mida on säilinud ligikaudu 3500 meetrit.

Ekskursioon algab sadamast kell 11.00. Buss väljub laeva kõrvalt sadamakailt.
Hind täiskasvanutele 42 € ja 6–17-aastastele 27 € ja kuni 5-aastasele tasuta.
Ekskursiooni piletite müük lõpetatakse 7 päeva enne laeva väljumist.
Juhul kui on kohti üle, saab ekskursiooni pileti osta laevalt.

VISBY LINNAEKSKURSIOON
Külastame Almedaleni parki, botaanikaaeda ja ilusat keskaegset Sankta Maria katedraali ning naudime Högklinti kaljudelt tervele linnale avanevat maalilist vaadet. Ekskursioon kestab 3 tundi ja lisaks bussisõidule tehakse pikem jalutuskäik vanalinna munakividega sillutatud tänavatel. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid.
Ekskursioon algab sadamast kell 11.00. Buss väljub laeva kõrvalt sadamakailt.

Hind täiskasvanule 28 €, 6–17-aastasele 16 € ja kuni 5-aastasele tasuta.
Ekskursiooni piletite müük lõpetatakse 7 päeva enne laeva väljumist.
Juhul kui on kohti üle, saab ekskursiooni pileti osta laevalt.

RINGREIS FÄRO SAARTELE
Sõidame praamiga väikesele Fårö saarele, kus tutvume Raukidega. Pärast lühikest lõunapausi kohalikus restoranis külastame saare kirikut, mis pärineb 12. sajandist ja on läbinud uuenduskuuri 18. sajandil. Fårö oli koduks Rootsi ühele tuntumale filmirežissöörile Ingmar Bergmanile. Saarel on filmitud mitmed tema filmid, peatume erinevates filmidega seotud kohtades. Tagasiteel peatume Slites.

Ekskursioon algab sadamast kell 11.00. Buss väljub laeva kõrvalt sadamakailt.
Hind täiskasvanutele 65 € ja 6–17-aastastele 33 €. Bussi jagame soomlastega.
Ekskursiooni piletite müük lõpetatakse 7 päeva enne laeva väljumist.
Juhul kui on kohti üle, saab ekskursiooni pileti osta laevalt.

PIPI PIKKSUKA TEEMAPARK
Pipi Pikksuka teemapargis Kneippbyn on 50 erinevat atraktsiooni nagu näiteks Segasumma suvila, kus filmiti seriaal, lisaks Ameerika mäed, lendav paat, karussell ja palju muud. Veepargis on liumäed ja soojendatud veega basseinid. Soovi korral viib buss sadamast otse Pipi-maale ja toob tagasi.

Buss väljub laeva kõrvalt sadamakailt kell 11.00 ja Kneippbynist kell 15.30.
Reisi kestus umbes 15 minutit.
Bussireisi ja Kneippbyni sissepääsupileti hind juunikuus 36 €, kuni 2-aastasele tasuta.
Bussireisi ja Kneippbyni sissepääsupileti hind juulis–augustis 44 €, kuni 2-aastasele tasuta.

Ekskursiooni piletite müük lõpetatakse 7 päeva enne laeva väljumist.
Juhul kui on kohti üle, saab ekskursiooni pileti osta laevalt.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee