LIHAVÕTTED BASKIMAAL

Pikk nädalalõpp kevadisel ja lihavõttepidustusi nautival Baskimaal!

Erireis otselennuga Tallinnast 13.04-17.04.2017.

Reisipakettide hinnad al 399 eur/in.

loteriimajutus 2* hotellis alates €399

Holiday Inn Bilbao**** €499 hommikusöökidega
Ibis Bilbao Centro** €499 hommikusöökidega
Abando**** €549 hommikusöökidega
Jardines** €449 hommikusöökidega
Melia Bilbao**** €649 hommikusöökidega
Silken Indautxu**** €549 hommikusöökidega
Barcelo Bilbao Nervion**** €599 hommikusöökidega

Põnevad eestikeelsed ekskursioonid hinnad al 45 €/in

Baskimaa lihavõttereisi paketi hinnas on:
- otselend Tallinn-sihtkoht-Tallinn
- saabudes hommikusöök ja linnaekskursioon
- 4 ööd majutust valitud hotellis
- lennujaamatransfeerid
- eestikeelse esindaja teenused sihtkohas
- pagas

Baskimaa on põnev ja avastamist väärt!

Pikk nädalalõpp kevadisel ja lihavõttepidustusi nautival Baskimaal sobib hästi nii kultuurihuvilistele, loodussõpradele, gurmaanidele kui lastega peredele, kõik leiavad siin midagi endale meelepärast.
Meie hotellid asuvad piirkonna suurimas linnas Bilbaos, kus asub ka kuulus Guggenheimi muuseum. Võib külastada kuulsat San Sebastiáni kuurortlinna, mis on valitud 2016. a Euroopa kultuuripealinnaks. Rioja piirkonnas saab tutvuda kohalike veinikeldrite toodanguga. Baskimaa on tuntud ka kui kvaliteetse siidri tootja, miks mitte veeta meeleolukas õhtu siidrimajas koos maitsva söögi-joogi ning mõnusa muusikaga. Lastele meeldivad kindlasti Bilbao Meremuuseumi eksponaadid ning Gexto Akvaariumi kirevad veeelanikud.

Neljapäev 13.04
Lend Tallinn - Vitoria 00.20 - 03.20
Transfeer Bilbaosse
Hommikusöök hotellis Holiday Inn Bilbao ning infotund
Bilbao linnaekskursioon (u 3h, sisaldub reisipaketi hinnas)
Saabumine hotellidesse
Õhtul Pintxos tuur (u 3 h, lisatasu)

Reede 14.04
Ekskursioon San Sebastiani (terve päev, lisatasu)
Õhtul Pintxos tuur (u 3 h, lisatasu)

Laupäev 15.04
Ekskursioon - Päev La Rioja veinipiirkonnas (terve päev, lisatasu)

Pühapäev 16.04
Vaba päev
Õhtul - Siidrimaja külastus traditsioonilise Baski õhtusöögi ja muusikaga (lisatasu)

Esmaspäev 17.04
1. Hommikul check out hotellidest
Ekskursioon - Salinas de Ana soolaväljad ja Vitoria-Gasteiz (terve päev, lisatasu)
Transfeer lennujaama
2. Neile, kes ei soovi osaleda ekskursioonil - check out u kl 12.00 (pagasi saab jätta hotelli)
Vaba aeg
Transfeer lennujaama orienteeruvalat alates kl 20.00
Lend Vitoria - Tallinn 01.55 - 06.45 (lend väljub esmaspäeva öösel vastu teisipäeva, 18.04.)

Paketi hinnas:
*lennupiletid
*majutus
*lennujaamatransfeerid
*Bilbao 3t.linnaeks. esimesel päeval

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Bussirent

BUSSIRENT

Pakume transporditeenust Mercedes Benz V-klass väikebussiga kuni 6 reisijale.

Äri- puhkuse- ja suusareisid

Transfeerid Eestis ja välismaale

Vajdusel bussid ka suuremale seltskonnale

HINNAKIRI

Tunnihind 24.-

Päevahind 170.-
(Päev kuni 10tundi, üle 10 tunni arvestatakse 20.- eurot iga ületatud tunni eest)

Tallinnast välja sõitudel lisandub tunni- või päevahinnale 0,20 eurot iga läbitud kilomeetri eest

Transfeer Tallinnas 30.-

Transfeer Eestis (üks suund) 1.- eur/km
(näit. Tallinn-Tartu 190km = 190.- €)
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
Mitmepäevaste ja/või välismaale sõitudel lisanduvad päeva- ja kilomeetrihinnale juhi majutus, laevapiletid jms.
Enne, kui teete valiku, küsige meilt kindlasti hinnapakkumist.

KÜSI PAKKUMIST

Maikrahv

Meeleolukas vana aasta ärasaatmine.

31. detsembril kell 19.00 avavad restoranid Maikrahv ja Turg ning kohvik Vana Toomas oma uksed kõigile, kes soovivad glamuurselt jätta hüvasti 2016. aastaga. Hõrgutav neljakäiguline õhtusöök ja vallatult stiilne muusika kindlustavad, et tänavune aastavahetus tuleb parim.

Õhtusöögi algus 19:00

Restoran on avatud kuni 01:00

Hind 89 eurot restoranides Maikrahv ja Vana Toomas, 79 eurot restoranis Turg
Lapsed 0–12 a. saavad -50% allahindlust.

Hind sisaldab neljakäigulist õhtusööki, ühte klaasi vahuveini, vett, kohvi/teed – ning muidugi aastavahetuse rõõmsat muusikaelamust koos ansambliga La La Ladies! Kõigis kolmes restoranis on sama menüü. Elavas esituses saab La La Ladies tüdrukute etteastet näha Maikrahvi Suures saalis ja Gildi saalis, teistes saalides kanname nende esinemist üle suurtel ekraanidel.

Menüü:

Suupistevalik
Chorizo salami, Cerrano sink, rostbiif, seakeel, Parmesani juust, Brie juust, oliivid, viinamarjad ja juustukeerud

Eelroog
Ürdikodujuustuga täidetud lõherull krevettide ja sibulavinegretiga

Pearoog
Suitsune seakoot kaalika-ingveripüreega pihlakakastmes või
Grillitud lõhe koos ratatouille, ürdikartulipüree ja sidruni-koorekastmega

Magustoit
Juustukook

Õhtu esinejaks on La La Ladies, stiilne ja lõbus bänd, kus laulavad ja tantsivad kolm imeilusat neidu, Diana, Kethi ja Inga. Leedide repertuaaris on erinevad hitid nii eesti, inglise kui ka vene keeles, ja kõik lood on kaasaegses electro swing stiilis. Show ja energia on nende märksõnadeks ning ees ootab unustamatu vana-aastaõhtu! Loe lähemalt Maikrahvi blogist.

La La Ladies esineb õhtu jooksul kolm korda, kell 21.00, 22.00 ja 23.05.
Oleme koos Hannaga valmis vastu võtma Teie broneeringuid ja päringuid e-maili teel reserve@maikrahv.ee

Eelolevad üritused restoranis Maikrahv

• 02.11 Merle Palmiste monoetendus „Kuidas dresseerida meest“
• 04.11 Neljakäiguline õhtusöök Itaalia veinidega
• 29.11 Maagiline õhtusöök koos illusionist Henri Kemppainen’iga
• 06.12, 13.12 ja 20.12 Dave Bentoni kontsert-õhtusöök
• 07.12 Karl Madise kontsert-õhtusöök
• 08.12 Tanja Mihhailova ja Mikk Saar’e kontsert-õhtusöök
• 14.12 ja 15.12 Ivo Linna kontsert-õhtusöök
• 31.12 Aastavahetus koos La La Ladies’ga
• 13.01 Neljakäiguline õhtusöök Prantsusmaa veinidega
• 14.02 Koit Toome sõbrapäevakontsert
• 08.03 Uku Suviste naistepäevakontsert

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

LANZAROTE

 

Selle hooaja viimane väljumine 12.02.2017 / üksikud vabad kohad!   

Lanzarote on Kanaari saartest kõige erilisem ja omanäolisem. Saart ilmestab ebamaiste vulkaaniliste vormide ja värvidega kuumaastik. Selle nautimiseks on parim paik Timanfaya rahvuspark, kus maapind on kõigest 10 cm sügavusel ikka veel tulikuum - kuni 350° C!
Lanzarote madalate valgete majadega kaunid väikelinnad ja külad harmoneeruvad ideaalselt ümbritsevate roheliste aedade ja tumeda laavapinnasega. Selle eest tuleb tänada saarelt pärit maailmakuulsat arhitekti Cesar Manriquet, kelle kontseptsiooni kohaselt on Lanzarotest väga oskuslikult ja loodust säästvalt saanud piltlikult öeldes üks suur vabaõhumuuseum. Puhkajate käsutuses on hotellid, rannad, sportimisvõimalused, teemapargid ja loodusrajad. Loomulikult ei puudu Lanzarotel ka liivarannad, mille värv kõigub mustjatest kuni kuldkollaste ning isegi valgeteni.
Puerto del Carmeni
kuurorti ääristab kuue kilomeetri pikkune liivarand ning kaupluste ja hubaste restoranidega promenaad. Playa Blanca  kuurordis ootab teid lõõgastav ja rahulik puhkus.

Tänu lauge merepõhjaga rannale ning mitmekülgsele teenusevalikule on Puerto del Carmen üks lastega perede lemmikuid! Kuue kilomeetri pikkuse kristallselge veega liivaranda ääristab jalakäijate promenaad, kus leidub nii butiike kui võrratuid kalarestorane. Meie hotellivalikus on nii lihtsaid apartemente kui luksuslikke villasid.
Parim paik Lanzarote kuulsa kuumaastikuga tutvumiseks on Timanfaya rahvuspark, mille laavakividega kaetud pinnast ilmestavad hiiglaslikud vulkaanid. Lapsi rõõmustab lähedalasuv Rancho Texas Park, kus saab ka merilõvidega ujuda.

Puerto del Carmeni eelised

  • Pikad liivarannad
  • Eriline ja unustamatu loodus
  • Enamik hotelle jääb rannast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele
  • Sobib hästi lastega peredele
 
Lanzarote lõunatipus asuv Playa Blanca on kasvanud väikesest kalurikülast luksuslikuks ja sümpaatseks puhkusekuurordiks. Playa Blanca heatasemelised hotellid asuvad randade lähistel.
Papagayo kaunis liivarand sobib suurepäraselt rahulikku puhkust eelistavatele lastega reisijatele. Mõnusas kuurordikeskuses ja kaunil rannapromenaadil on palju häid restorane.
Müstiliselt kaunis vulkaaniline maastik ning kunstnik César Manrique  klassikaline valge arhitektuur eristavad Lanzarote saart teistest Kanaari saartest. Omanäoliste vaatamisväärsustega -Timanfaya rahvuspargi ning endise pealinna Teguisega saab tutvuda Aurinko ekskursioonidel või omal käel rendiautoga. Fuerteventura saar jääb kõigest pooletunnilise laevatee kaugusele.Arrecife lennujaam–Playa Blanca hotellid u. 40 km. Kestus u. 50 min.

Playa  Blanca eelised

  • Rahulik atmosfäär
  • Saare peamised vaatamisväärsused on lähedal
  • Väikesed kõrguseerinevused ja rahulik liiklus sobivad nii lastega peredele kui liikumisraskustega puhkajatele
  • Fuerteventura saar vaid pooletunnise laevasõidu kaugusel
  • Mugav jalgrattaga ümbrust avastada
  • Kaunid rannad

  Arrecife lennujaam–Playa Blanca hotellid u. 40 km. Kestus u. 50 min.

 

Lennuajad

Arrecife ( Lanzarote, KANAARI SAARED )

03.12.2016 - 21.01.2017 laupäeviti
29.01. - 12.02.2017
(viimane väljumine Tallinnast) pühapäeviti

 Kuupäev  Suund  Lennu nr  Väljumine  Saabumine
03.12.-31.12.2016  Tallinn-Arrecife  MYX577  07:00  11:15
07.01.-21.01.2017  Tallinn Arrecife  MYX577  04:00  08:15
29.01.-12.02.2017  Tallinn-Arrecife  MYX577  03:00  07:15
10.12.-31.12.2016  Arrecife-Tallinn  MYX578  12:15  21:00
07.01.-21.01.2017  Arrecife-Tallinn  MYX578  09:15  18:00
29.01.-12.02.2017  Arrecife-Tallinn  MYX578  08:15  17:00
         
19.02.2017  Arrecife-Tallinn  MYX578  11:15  20:00

Lennuajad on kohaliku aja järgi. Kanaari saartel on aeg 2 t Eesti ajast taga. Lennuaeg Tallinn-Lanzarote suunal u 6 t ja 15 min, Lanzarote -Tallinn suunal u 6 t ja 45 min. Lubatud pagas 15 + 5 kg.

 
 

 

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

SUVEREISID 2017

 

Suvereisid 2017 meie koostöös Aurinkoga

Sihtkohtade valik on lai: reisid viivad teid Vahemere mõnusatele randadele, kus lisaks päikese- ja toidunaudingutele jagub tegevust nii peredele, kultuurihuvilistele kui ka aktiivsetele puhkajatele.
Võluv Itaalia ja Malta, kõigi aegade lemmik Kreeka, põnev Hispaania, lummavad Horvaatia ja Küpros ootavad teid! Ja nagu alati pakume teile ka midagi uut – selle aasta reisihitt on Montenegro!
Rhodos 19.04 -07.06.2017
Zakynthos 27.05 -29.07.2017
Preveza 30.05.-04.07.2017
Rimini 07.06.-19.07.2017
Montenegro 04.07.-01.08.2017
Korfu 19.07.-20.09.2017
Horvaatia, Pula 22.08.-26.09.2017
Loutraki 02.09-29.09.2017
Mallorca 05.09.-10.10.2017
Santorini 20.09.-04.10.2017
Sitsiilia 26.09.-17.10.2017
Küpros, Pafos 04.10.-08.11.2017
Madeira 10.10.-24.10.2017
Malta 17.10.-31.10.2017
Tenerife 24.10.-07.11.2017
Kaks erireisi tellimuslendudega:
Lihavõttepühad Baskimaal 13.04-17.04.2017 (juba müügis)
Maipühad Austrias 28.04.-01.05.2017

Suvereisid 2017 meie koostöös Novatoursiga

Lisaks juba tuntud ja populaarseks saanud sihtkohtadele esitleme teile uusi sihtkohti: MONTENEGRO ja HORVAATIA DUBROVNIKU PIIRKOND.
Otselennud Tallinnast:
ANTALYA/TÜRGI: 07.04. – 29.10.2017
HERAKLION/KREETA: 15.04. – 27.10.2017 
VARNA/BULGAARIA: 14.05. – 24.09.2017 
BURGAS/BULGAARIA: 29.05.– 10.09.2017 
RHODOS: 03.05.– 23.10.2017 
PATRA/PELOPONNESOS: 05.06.2017 – 03.07.2017 &; 05.09.2017 – 10.10.2017 
LARNACA/KÜPROS: 05.05.2017 – 16.06.2017 & 21.09.2017 – 26.10.2017 .
KORFU: 31.05.2017 – 05.07.2017 & 24.09.2017 – 22.10.2017 
NAPOLI/ITAALIA: 06.09.2017 -04.10.2017 
TIVAT/MONTENEGRO: 17.05.2017 - 14.06.2017 UUS!TIVAT (Montenegro) 

Lennud ümberistumisega Vilniuses:
CTATANIA/SITSIILIA 01.09.– 13.10.2017 
FARO/PORTUGAL: 01.09. 13.10.2017 
ALMERIA/HISPAANIA: 01.09.– 13.10.2017  
ZAKYNTHOS: 01.09. – 13.10.2017  

Suvereisid 2017 meie koostöös Tez Touriga

TÜRGI 13.04.-22.10.2017
KÜPROS 05.05.-19.10.2017
KREEKA
KREETA 02.04.-20.10.2017
RHODOS 26.04.-16.10.2017
PELOPONNESOSE poolsaar 05.06.-03.10.2017
KORFU 31.05.-15.10.2017 

BULGAARIA
Varna 14.05.-17.09.2017
Burgas 29.05.-03.09.2017

 

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Tenerife 2016/2017

Otselennud Tenerifele  toimuvad kolmapäeviti ja reedeti 17.10.2016 -14.04.2017 

Laavaliivaga rannad kutsuvad teid koos lastega Kanaari saarte suurimale ja populaarseimale saarele Tenerifele. Siin naudivad täiskasvanud päikselist rannapuhkust, lapsed veeparke ning saare kuulsaimat loodusparki - Loro Parki.

Saare lõuna osas asuvas Costa Adejes leiate saare parimad hotellid ning golfikeskused.
Los Cristianoses leiate ehedat kohalikku elu. Seal on saare parimad restoranid , kus pakutakse tapaseid, papas arrugadas - kartuleid , mereande ja kõike muud kohalikku kööki kuuluvat.
Los Giganteses kogete unustamatut loodust kaljuse maastiku , mereveebasseinide ja matkaradadega. Puhkusepäeva Lõuna - Tenerife kõige päikeserohkemas kohas lõpetab imeline päikseseloojang.
Playa de las Américase teemapargid, hästi hooldatud promenaad , paljud kaubanduskeskused ja hommikuni kestev ööelu pakub palju tegevust .

Tenerifel saab kombineerida ka linna - ja rannapuhkust . Pealinn Santa Cruz on ilus ja ehe , seal on mõnevõrra jahedam kliima, võluv vanalinn ning suurepärased ostuvõimalused .

Saare keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.  Tenerife lemmikeksursioonid on kindlasti erinevad mereretked.

Näiteks,
Apartament hotel Vigilia park**+ al.549€/in.
Bahia Flamingo*** al.639€/in.

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

 

 

 

 

KÜSI PAKKUMIST

Fuerteventura

Fuerteventura,

Väljumised Tallinnast,
22.10. -26.11.2016 laupäeviti
19.02.-19.03.2017 pühapäeviti
25.03-08.04.2017 laupäeviti

Fuerteventural on teiste Kanaari saarte ees üks suur ja väga oluline eelis - imelised ja puhtad rannad. Sinise ja läbipaistva veega on Fuerteventura võitnud just surfajate ja sukeldujate südamed. Kindlasti leiab saarelt ka muud põnevat tegevust - golf, jalgrattamatkad, naabersaarte külastused, ookeani kalastusretked, aeru- ja lohesurfamine.

Pere väiksemate lemmikuks on saanud minigolf ja Oasis Park loomaaed.
Corralejo kilomeetrite pikkused liivaluited, Castillo abajas paiknev Caleta de Fuste ja Jandia Playa de Matorrali valge liivarand, pakuvad avastamist nii perega puhkajatele, niisama rannapuhkust nautivatele külastajatele, kui ka veespordi fanaatikutele.

Sihtkoha eelised

  • Kanaari saarte kõige imelisemad liivaluited asuvad keskusest vaid 4 km kaugusel
  • Euroopa parimad surfirannad
  • Corralejos on rahulik atmosfäär ja suurepärane restoranide valik
  • Väljaspool kuurorte saab nautida ehedat Fuerteventurat
  • Lanzarote on vaid pooletunnise laevasõidu kaugusel

Näiteks,
hotel Oasis Papagayo **+ hind alates € 549
apartement hotelFuentepark **+ hind alates € 599

 

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

LOT

12.10- 25.10. 2016 LOT-i soodushindadega piletite müük USA-sse ja Kanadasse
lendamiseks perioodil:01.11.2016-31.05.2017

Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast,

✈ Toronto alates 569 EUR

✈ New York alates 455 EUR
✈ Chicago alates 500 EUR

Vormistatud pileteid ei saa muuta ega ka tagastada
Piletite broneerimine ja  väljaostmine samaaegselt.
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 17.10.2016

12.10- 25.10. 2016 LOT-i soodushindadega piletite müük Euroopasse
Edasi-tagasi lennupiletite hinnad sihtkohta algusega Tallinnast.

lendamiseks perioodil 01.11.2016-31.05.2017
✈Paris alates 166 EUR
✈ Budapest alates 175 EUR
✈ Viin alates 157 EUR
✈ Zürich alates 186 EUR
✈ Brüssel alates 186 EUR
✈ Budapest alates 175 EUR
✈ Düsseldorf alates 176 EUR
✈ Frankfurt alates 147 EUR
✈München alates 176 EUR
✈ Tel Aviv alates 214 EUR
✈ Milano alates 179 EUR

Vormistatud pileteid ei saa muuta ega ka tagastada.
Piletite broneerimine ja  väljaostmine samaaegselt.
Hinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 12.10.2016

Talvisel hooajal lendab LOT  Tallinnast  6 x  nädalas

Tallinn-Warsaw
LO 786 E;K;L      10:30-15:35
LO 788 T;N;R;P  17:55-18:30

Warsaw-Tallinn
LO 785 E;K;L       11:35-14:15
LO 787 T;N;R;L   14:30-17:10 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Aurinko Malta

Malta

Reis, kus saate kogeda nii linna- kui rannapuhkust

Malta on saar, kus saavad kokku vahemerelise rannapuhkuse ja euroopaliku linnapuhkuse paremad pooled. Ajaloolised vaatamisväärsused ja vilgas ööelu, külluslikud kultuurielamused ja ostuvõimalused - väiksele Maltale mahub palju !
Malta on justkui Vahemeremaade kultuuride sulatuskatel, kus võib kohata tuttavlikku nii siit kui sealt.

Kristallikirkad veed kutsuvad sukelduma ja snorkeldama ning vahelduv loodusmaastik matkaradadele. Valletta linn on Johanniitide Ordu poolt rajatud barokne meistriteos, mis kuulub UNESCO kultuuripärandi nimekirja. Linna kitsad tänavad on ääristatud mitmete põnevate ajalooliste mälestusmärkide ja kunstiteostega.

Rahvaarv ja vahemaad Valettast

Malta 400 000 elanikku
Valletta u. 9 000 elanikku

Sliema 5 km
St. Julians 8 km
Mellieha u. 30 km
Malta-Gozon saar  8 km, laevaga u 30 min
Malta saare laius on 14,5 km ja pikkus 27 km

 

  • Mitmekülgsed aktiivse puhkuse võimalused ja Euroopa kirkaima veega sukeldumiskohad
  • Rohkelt põnevaid ajaloolisi vaatamisväärsusi
  • Lühikesed vahemaad ja head võimalused sisseostudeks
  • Trendikas ööelu

Reisipaketi info

  • Reisiaeg: 4.10.2016–18.10.2016
  • Lennud: Lennufirma Smartlynx, lennuaeg u 4 t 15 min.
  •  Lennujaamatransfeerid:

    Malta lennujaam –Valletta hotellid u. 9 km, kestus u . 30 min
    Sliema  ja St Juliani hotellid u. 12 km, 45 min–1 t.
    Mellieha hotell u. 26 km, kestus u. 1 t.

Hinnad alates,
Loteriimajutus 2* al. €449/in
Hotel White Dolphin al.€499/in
San Pawl al.€499/in
Relax Inn al.€519/in

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST

Korfu

KORFU
Otselennud Tallinnast toimuvad 23.09.-14.10.2016.

Madalate mägede, lõputute metsade ja hiite, kiviklibu- ja liivarandade kooskõla on teinud Korfust mitte üksnes populaarse, ent lausa Kreeka eliitkuurordi. Arvukad trendikad hotellid asetsevad üksteisest eraldatult, neile kuuluvad suured territooriumid ja erarannad. Viimasel ajal on kerkinud lisaks uusi hotelle koos SPA-keskustega. Tänu traditsioonilisele elulaadile, rohketele meelelahutustele (sh. veepark), huvitavale ekskursiooniprogrammile on Korfu imeline puhkusepaik!
Osa rannasoppe on ligipääsetavad ainult merelt ja Korfu lähinaabruses on mitu väikesaart, kuhu korraldatakse laevaretki. Hüpake paadist kristallpuhtasse vette ujuma, nautige merd ja päikest. Saare põhjaosa paikneb praktiliselt vastu Albaaniat, nii et sealgi tasub ära käia.

Hinnad alates 328€/reisija.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee 

KÜSI PAKKUMIST