Suvereisid 2017 meie koostöös Aurinkoga

Sihtkohtade valik on lai: reisid viivad teid Vahemere mõnusatele randadele, kus lisaks päikese- ja toidunaudingutele jagub tegevust nii peredele, kultuurihuvilistele kui ka aktiivsetele puhkajatele.
Võluv Itaalia ja Malta, kõigi aegade lemmik Kreeka, põnev Hispaania, lummavad Horvaatia ja Küpros ootavad teid! Ja nagu alati pakume teile ka midagi uut – selle aasta reisihitt on Montenegro!
Rhodos 19.04 -07.06.2017
Zakynthos 27.05 -29.07.2017
Preveza 30.05.-04.07.2017
Rimini 07.06.-19.07.2017
Montenegro 04.07.-01.08.2017
Korfu 19.07.-20.09.2017
Horvaatia, Pula 22.08.-26.09.2017
Loutraki 02.09-29.09.2017
Mallorca 05.09.-10.10.2017
Santorini 20.09.-04.10.2017
Sitsiilia 26.09.-17.10.2017
Küpros, Pafos 04.10.-08.11.2017
Madeira 10.10.-24.10.2017
Malta 17.10.-31.10.2017
Tenerife 24.10.-07.11.2017
Kaks erireisi tellimuslendudega:
Lihavõttepühad Baskimaal 13.04-17.04.2017 (juba müügis)
Maipühad Austrias 28.04.-01.05.2017

Suvereisid 2017 meie koostöös Novatoursiga

Lisaks juba tuntud ja populaarseks saanud sihtkohtadele esitleme teile uusi sihtkohti: MONTENEGRO ja HORVAATIA DUBROVNIKU PIIRKOND.
Otselennud Tallinnast:
ANTALYA/TÜRGI: 07.04. – 29.10.2017
HERAKLION/KREETA: 15.04. – 27.10.2017 
VARNA/BULGAARIA: 14.05. – 24.09.2017 
BURGAS/BULGAARIA: 29.05.– 10.09.2017 
RHODOS: 03.05.– 23.10.2017 
PATRA/PELOPONNESOS: 05.06.2017 – 03.07.2017 &; 05.09.2017 – 10.10.2017 
LARNACA/KÜPROS: 05.05.2017 – 16.06.2017 & 21.09.2017 – 26.10.2017 .
KORFU: 31.05.2017 – 05.07.2017 & 24.09.2017 – 22.10.2017 
NAPOLI/ITAALIA: 06.09.2017 -04.10.2017 
TIVAT/MONTENEGRO: 17.05.2017 - 14.06.2017 UUS!TIVAT (Montenegro) 

Lennud ümberistumisega Vilniuses:
CTATANIA/SITSIILIA 01.09.– 13.10.2017 
FARO/PORTUGAL: 01.09. 13.10.2017 
ALMERIA/HISPAANIA: 01.09.– 13.10.2017  
ZAKYNTHOS: 01.09. – 13.10.2017  

Suvereisid 2017 meie koostöös Tez Touriga

TÜRGI 13.04.-22.10.2017
KÜPROS 05.05.-19.10.2017
KREEKA
KREETA 02.04.-20.10.2017
RHODOS 26.04.-16.10.2017
PELOPONNESOSE poolsaar 05.06.-03.10.2017
KORFU 31.05.-15.10.2017 

BULGAARIA
Varna 14.05.-17.09.2017
Burgas 29.05.-03.09.2017

 

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST