Hea reisihuviline!

Reisibüroo ja reisikorraldaja Estonian Holidays on turismiturul edukalt tegutsenud juba  25 aastat, olles üks eesti vanimaid ja kogenenumaid reisiettevõtjaid.
Oleme avatud E-R kell 09:00-17:00.
Vana-Viru 6
10111 Tallinn
Telefon +372 6270 520
E-post reisid@holidays.ee

Meile meeldib Teile reisielamusi pakkuda!

Telefon +372 6270 520
E-post outgoing@holidays.ee

Rita Põltsam - reisikonsultant
Telefon: +372 6270 524
E-post: rita.poltsam@holidays.ee

Mare Piksarv - reisikonsultant
Telefon: +372 627 0523
E-post: mare.piksarv@holidays.ee

www.estonianholidays.com
E-post holidays@holidays.ee

Anne Hermlin - osakonna juhataja
Kontakttelefon: +372 6 270 505
E-post: anne@holidays.ee

Ann Jürjo - reisikorraldaja
Kontakttelefon: +372 6270 503
E-post: ann@holidays.ee

Larissa Kulikova - reisikorraldaja
Kontakttelefon: +372 6 270 506
E-post: larissa@holidays.ee

KRUIISIDIVISJON

Maila Saar
Kontakttelefon: +372 6270 508
E-post: maila.saar@holidays.ee

Lars Saar
Kontakttelefon: +372 627 0510
E-post: lars.saar@holidays.ee

Mai-Liis Heinsaar
Kontakttelefon: +372 6 270 511
E-post: mailiis.heinsaar@holidays.ee

Mati Tamm - logistik
Kontakttelefon: +372 627 0502
E-post: mati.tamm@holidays.ee

Janeli Varimaa - logistik
Kontakttelefon: +372 6270 512
E-post: guides@holidays.ee

Piret Kamm - pearaamatupidaja
Kontakttelefon: +372 6270 517
E-post: piret@holidays.ee

Maie Aasamaa - raamatupidaja
Kontakttelefon: +372 6270 518
E-post: maie@holidays.ee

KONTAKTIVORM