Sügis on käes ja lehti muudkui langeb. Langesid ka autopakettide hinnad!

Autopakett 2-5-le reisijale sügiseselt soodsa hinnaga vaid alates 39 €/suund !
Tallinnast kell 12.00 ja Helsingist kell 15.15 väljuvate reiside sõiduaeg on ekstra lühike - vaid 2 tundi ja 15 minutit!
Soodushinnad kehtivad kuni 30.11.2017.

alates 10.10 käivitus projekt TARK SADAM

Tark Sadam - on Tallinna Sadama uus süsteem. See puudutab just autoga reisijaid. Reisija sõidab enne auto check-ini jõudmist läbi automaatsest kõrguse/laiuse/pikkuse mõõdupunktist, kus pildistatakse sõiduk eest/tagant ning misjärel suunab Tark Sadam numbrituvastuse abil sõiduki õigele reale. Reisijad peaksid jälgima plafoone, kus kuvatakse kuhu ritta sõiduk sõitma peaks. Järgmisena jõuab reisija meie check-in´i punkti. Seal kuvatakse meie töötajale Targa Sadama süsteemist auto regstreerimis number ja Eckerö Line´i broneeringu number. Antud info kuvatakse Targa Sadama süsteemis vaid juhul, kui meie broneerimissüsteemi on sisestatud registrinumber õiges formaadis ning muidugi ÕIGE number (palume reg.numbrid sisestada formaadis 123ABC, ilma tühiku ning ilma sidekriipsuta). Kui auto kõrgus/pikkus või reg.number on vale, seda autot meie süsteemis ei kuvata ja tegemist on autoga kellel puudub broneering. Ehk siis algab check-in´is broneerimine otsast peale. Kõik see võtab aega ja juhul kui auto pikkus/kõrgus on eelnevalt valesti broneeritud tuleb tasuda hinnavahe ning halvimal juhul ei pruugi auto laeva mahtuda.
Seega tuleks olla eriti tähelepanelik sõidukite registreerimisnumbrite sisestamisel ning ülimalt tähelepanelik, et broneeritud oleks õige kõrgusega sõiduk (eesti registris olevatel sõidukitel on sõiduki kõrgus tehnilises passis olemas).

Mõeldes juba vaikselt jõulukinkidele, siis laevast leiab palju populaarseid tooteid, mis väga soodsa hinnaga. Leiad need lettidelt märgisega "Kapteeni käski: hinnat alas!"

Eckerö Bufee Jahimehe laud kutsub!
Ehkki reisiaeg pole pikk, soovitame kindlasti proovida Eckerö Buffe Jahimehelaua põnevaid maitseid. Nagu sügiseti ikka, on ka seekord pakkumisel ohtralt imelisi maitseid metsast ja merelt!

Konjakine hirvepraad ja õlles hautatud metssealiha ning teiste uluki- ja metslinnu lihatoitude lisandidki on pärit sügisesest metsast - kukeseened, puravikud, pohlad ja jõhvikad.

 

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST