DUBAI - linn, kus on kõik maailma suurim -Reisiaeg: 19.12.2017–30.1.2018

Kõrbetest ümbritsetud Dubai on kui külluslik unelm-arvukad peened kaubanduskeskused, tipptasemel restoranid, luksuslikud spaakompleksid, esmaklassiline teenindus.
Dubais on kõik maailma suurim. Dubai sümboliks on maailma kõrgeim pilvelõhkuja-828 m kõrgune Burj Khalifa. Futuristliku raketi kombel taeva poole sirutuva pilvelõhkuja 122lt korruselt leiame maailma kõrgeima asukohaga restorani ning 124ndalt korruselt vaateplatvormi. Palm Jumeirah on maailma suurim tehissaar, kus paikneb Lähis-Ida suurim veepark Aquaventure, milles liugu saab lasta ka läbi haikala-akvaariumite. Maailma suurim kaubanduskeskus Dubai Mall hõlmab endas üle tuhande kaupluse ja saja restorani. Emirates Mall kaubanduskeskusest leiab muuhulgas ka nõlva mäesuusatamise harrastamiseks.
Pärsia lahe liivarandades saab nautida rahulikku puhkust kaunis ümbruses. Laitmatult korras ja puhastel ranna- ja basseinialadel ei kohta häirivalt pealetükkivad kaubitsejaid.
Sihtkoha eelised
Ideaalne kliima ja head rannad
Puhas ning turvaline puhkusepaik
Eksootiline tänavapilt ning rahvusvaheline atmosfäär
Võimalus puhata ka heatasemelises ja rahulikus naaberkuurordis Sharjahis
Suurepärased ostuvõimalused
Aktiivse puhkuse sõpradele ja lastele erinevaid ajaveetmisvõimalusi
Inglise keele oskus on üldlevinud.
Alates 31.3.2014 kehtib Dubai hotellides turismimaks (Tourism Dirham Fee), mis on sõltuvalt hotellikategooriast 10-20 dirhemit/tuba/öö (10 dirhemit = u 2 eurot). Turismimaks ei sisaldu reisipaketi hinnas ja see tuleb tasuda hotellist lahkudes.

Näiteks : 23.01.2018 - Hind alates € 599/ 1 reisija - Hotel City Max Sharjah ***

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST