Gran Canarial leidub tegemist kõigile - mudilastest nende vanavanemateni. Siin on nii linnu kui ka rannakuurorte, soovi korral nii rahulikku olemist kui aktiivset tegevust. Pealinn Las Palmas pakub suurepäraseid ostuvõimalusi ja meeldejäävaid kultuurielamusi. Lisaks veetlev vanalinn, mille juveeliks on Santa Ana katedraal.

Melonerase moodsad hotellid, rannatänava brändirõivaste kauplused ning golfiväljakud meelitavad täiskasvanud reisijaid. Naaberkuurort Maspalomases on kõik perepuhkuseks vajalik-lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid.
Playa del Ingles on vaieldamatult endiselt Gran Canaria populaarseim kuurort, mille tõmbenumbriks on eelkõige laiad liivarannad. Samuti kuulus ostu- ja meelelahutuskeskus Yumbo, mitmekesine restoranivalik ning kohati pöörane ööelu. Omaette maailm on kohalike elurajoon San Fernando ning sealne turg.

Rahuliku atmosfääriga varjulises lahesopis paiknevat Puerto Ricot on õnnistatud pea 320 päikselise päevaga aastas. Päevi veedetakse siin rannaklubis, naabruses asuval Amadorese liivarannal või Angry Birdsi pargis. Gran Canaria Veneetsiaks peetav Puerto de Mogan on hurmava sadama ning pisikese rannaga maaliline kuurortlinn.

2017. a sügisel toimuvad väljumised Gran Canariale 3.-12.11.2017 - 9 päeva  ( hind al.€ 1059)ja 11.-18.11.2017- 7 päeva (hind al.€809)

Reisid Finnairiga ümberistumisega Helsingis:
Lennuaeg Tallinn-Helsingi u 35 minutit, Helsingi-Las Palmas u 6 tundi
Lennujaamatransfeerid:
Las Palmase lennujaamast Playa del Inglési hotellidesse on u 35 km. Sõiduaeg u 40 min.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST