Otse Euroopa südames, Eestist vähem kui kolme lennutunni kaugusel Aadria mere ääres, ootab Sind kristallsinise vee, imelise looduse, muljetavaldava kultuuripärandi ja sõbralike inimestega maa - maaliline Horvaatia!
Reisid väljuvad 22.08/ 29.08/ 05.09/ 12.09/ 19.09
Reisipaketi hinnad al 449 eurost, lennupiletid al 299 eurost
LATERNA,söökideta -hind al.449 €
SPLENDID GOLDEN ROCKS***, söökideta-hind al.499 €

Horvaatia on aasta-aastalt populaarsust aina juurde kogunud,sest päikesenautleja leiab siin kirka ja puhta veega rannad ning matkasõpru ootavad vapustavad loodusrajad.
Istra on Aadria mere suurim poolsaar, millest enamik kuulub Horvaatiale. Siin on 537 km ulatuses valgeid kiviklibuseid randu - üle 40 ranna on puhtuse märgiks pärjatud sinilipuga. Südamekujuline Istra poolsaar on roheline paradiis kesk urbaniseerunud ja kiirustavat maailma. Salvei-lõhnaline idarannik, põhjas varjulised tamme- ja pöögisalud, lõunas ja läänes aromaatsed männimetsad, igihaljad makjapuhmad, tuhandeaastased oliivipuud ning viinamarjaväljad. Istra on ajalooliselt kuulunud Veneetsia linnriigi koosseisu ning tänapäevalgi on itaalia keel kohalikele teiseks suhtluskeeleks, paljudel on Itaalia pass, linna- ning tänavanimedel on itaaliakeelne vaste

Istra poolsaare suurim kuurortpiirkond-Poreč ehk Parenzo on ligi 17 000 elanikuga ja 2000 aasta pikkuse ajalooga linn, mille lähistel paiknev kuurort on suvekuudel üks populaarsemaid Horvaatias. Siinsetele rannikualadel laiuvad heatasemelised puhkekeskused, neist suurim on Zelena Laguna. Sihtkoha eelised:rikkumata loodus, puhta ja kirka veega rannad, sõbralikud inimesed, mõnus atmosfäär,elavaloomulised kuurordid,mitmekesiste meeleahutusvõimalustega romantiline Poreči vanalinn, head sportimisvõimalused.

Pula-3000 a vanune linn ja lõõgastav rannapuhkus
65 000 elanikuga Pula on Istra poolsaare suurim linn ja administratiivkeskus. Tegelikult kuulub Pula kogu Horvaatia suurimate linnade hulka, kuid vaatamata sellel on säilitanud sõbraliku väikelinna atmosfääri.
Sihtkoha eelised :rikkumata loodus, puhta ja kirka veega rannad, sõbralikud inimesed, mõnus atmosfäär, Pula-ühtaegu iidne Rooma linn ja Istra poolsaare kaasaegne keskus. Heatasemelised hotellid kauni loodusega kuurortpiirkondades. Head sportimisvõimalused

Rovinj-Istra poolsaare võluvaim linnake
ROVINJ -itaaliapäraselt Rovigno- on rannapiirkonna vaieldamatu pärl. Kuigi suvekuudel üle rahvastatud, on see linn säilitanud tõelise vahemerehõngulise sadamalinna ilme. Nii nagu sadu aastaid tagasi, lähevad igal varahommikul kalapaadid merele ja naasevad saadetuna kajakate läbilõikavast kisast värskete mereandidega. Kalaõnne paluvad kohalikud St Euphemia katedraalis, mille võimas 60 m kõrgune kellatorn paistab juba kaugele merele.
Sihtkoha eelised:rikkumata loodus, puhta ja kirka veega rannad,sõbralikud inimesed, mõnus atmosfäär,heatasemelised hotellid, arvukate kunstikaupluste, nooblite restoranide ja baaridega armas Rovinji vanalinn,head sportimisvõimalused.

Umag-Porečist põhja poole jäävat Umagit on ajalooliselt mainitud juba 7.saj. Kummalisel kombel anti aga linna staatus
( grad ) talle alles 1997.a. Ammustel aegadel nimetati Umagi „väravaks Euroopasse" ja tänu soodsale geograafilisele asukohale rajasid siia oma suveresidentsi ka mitmed Rooma ülikud.
Tänapäeval elab siin üle 7000 elaniku ja tegemist on Horvaatia ilmselt kõige rahvusrohekma linnaga - peale etniliste horvaatide elavad siin veel itaallased, serblased, sloveenid, bosnialased ja albaanlased. Umag asub 40 km kaugusel Triestest, 150 km kaugusel Ljubljanast ja Veneetsiast lahtutab teda vaid 50 meremiili - seega on siit mugav avastama minna ka Horvaatia naaberriike.

Aadria mere rannikul paikneva Montenegro siluetti ümbritsevad järsud kaljud. Mägise riigi põhjaosas asub Euroopa sügavaim jõekanjon Tara. Rannikul, Lovcéni mäe varjus laiuvad rikkalikud palmi-, eükalüpti ja küpressisalud. Montenegro Rivieraks kutsutud rannikuala loodus võlub oma iluga. Pikk rannajoon, idüllilised rannakülad, lopsakas loodus ja hõrgutavad mereannid loovad vastupandamatu Vahemere-äärse atmosfääri.

Budva Riviera on 35 km pikkune Budva linna ümbritsev rannikuala. Päikeseline Budva on üks Aadria mere ranniku vanimaid asustatud punkte ning tänapäeva Budva Riviera tähtsaim kuurortlinn. Siinselt rannikult leiame luksushotelle, kus on muuhulgas peatunud näiteks popstaar Madonna või näitlejanna Angelina Jolie.
Aurinko hotellid paiknevad peamiselt Budva ja Becici kuurortides ning jalutuskäik mööda mererannikut ühest kuurordist teise võtab alla poole tunni.Sihtkoha eelised:lopsakas loodus ja heatasemelised rannad,mõnusa atmosfääriga Budva vanalinn ning pisikesed linnahotellid,Becici kaunis rand ning heatasemelised hotellikompleksid,mitmekülgne ning küllalt soodsa hinnatasemega restoranivalik,kesksuvel on noortele palju õhtust meelelahutust

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST