11 reisi Lanzarotele 02.12.2017-10.02.2018

Lanzarote on Kanaari saartest kõige erilisem ja omanäolisem. Saart ilmestab ebamaiste vulkaaniliste vormide ja värvidega kuumaastik. Selle nautimiseks on parim paik Timanfaya rahvuspark, kus maapind on kõigest 10 cm sügavusel ikka veel tulikuum - kuni 350° C!
Lanzarote madalate valgete majadega kaunid väikelinnad ja külad harmoneeruvad ideaalselt ümbritsevate roheliste aedade ja tumeda laavapinnasega. Selle eest tuleb tänada saarelt pärit maailmakuulsat arhitekti Cesar Manriquet, kelle kontseptsiooni kohaselt on Lanzarotest väga oskuslikult ja loodust säästvalt saanud piltlikult öeldes üks suur vabaõhumuuseum. Puhkajate käsutuses on hotellid, rannad, sportimisvõimalused, teemapargid ja loodusrajad. Loomulikult ei puudu Lanzarotel ka liivarannad, mille värv kõigub mustjatest kuni kuldkollaste ning isegi valgeteni.
Puerto del Carmeni
kuurorti ääristab kuue kilomeetri pikkune liivarand ning kaupluste ja hubaste restoranidega promenaad. Playa Blanca  kuurordis ootab teid lõõgastav ja rahulik puhkus.

Tänu lauge merepõhjaga rannale ning mitmekülgsele teenusevalikule on Puerto del Carmen üks lastega perede lemmikuid! Kuue kilomeetri pikkuse kristallselge veega liivaranda ääristab jalakäijate promenaad, kus leidub nii butiike kui võrratuid kalarestorane. Meie hotellivalikus on nii lihtsaid apartemente kui luksuslikke villasid.
Parim paik Lanzarote kuulsa kuumaastikuga tutvumiseks on Timanfaya rahvuspark, mille laavakividega kaetud pinnast ilmestavad hiiglaslikud vulkaanid. Lapsi rõõmustab lähedalasuv Rancho Texas Park, kus saab ka merilõvidega ujuda.

Puerto del Carmeni eelised

  • Pikad liivarannad
  • Eriline ja unustamatu loodus
  • Enamik hotelle jääb rannast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele
  • Sobib hästi lastega peredele
 
Lanzarote lõunatipus asuv Playa Blanca on kasvanud väikesest kalurikülast luksuslikuks ja sümpaatseks puhkusekuurordiks. Playa Blanca heatasemelised hotellid asuvad randade lähistel.
Papagayo kaunis liivarand sobib suurepäraselt rahulikku puhkust eelistavatele lastega reisijatele. Mõnusas kuurordikeskuses ja kaunil rannapromenaadil on palju häid restorane.
Müstiliselt kaunis vulkaaniline maastik ning kunstnik César Manrique  klassikaline valge arhitektuur eristavad Lanzarote saart teistest Kanaari saartest. Omanäoliste vaatamisväärsustega -Timanfaya rahvuspargi ning endise pealinna Teguisega saab tutvuda Aurinko ekskursioonidel või omal käel rendiautoga. Fuerteventura saar jääb kõigest pooletunnilise laevatee kaugusele.Arrecife lennujaam–Playa Blanca hotellid u. 40 km. Kestus u. 50 min.

Playa  Blanca eelised

  • Rahulik atmosfäär
  • Saare peamised vaatamisväärsused on lähedal
  • Väikesed kõrguseerinevused ja rahulik liiklus sobivad nii lastega peredele kui liikumisraskustega puhkajatele
  • Fuerteventura saar vaid pooletunnise laevasõidu kaugusel
  • Mugav jalgrattaga ümbrust avastada
  • Kaunid rannad

  Arrecife lennujaam–Playa Blanca hotellid u. 40 km. Kestus u. 50 min. Lennuajad on kohaliku aja järgi. Kanaari saartel on aeg 2 t Eesti ajast taga. Lennuaeg Tallinn-Lanzarote suunal u 6 t ja 15 min, Lanzarote -Tallinn suunal u 6 t ja 45 min. Lubatud pagas 15 + 5 kg.

LOTERIIMAJUTUS  , hinda alates € 499 / 1 reisija

 Soodsad apartemendid nii peredele kui paaridele, laps 50%, söökideta:
Costa mar***-lastebasseini ei ole, tuppa mahub 3 või 2+2
UUS! Puerto Carmen**+, lastebassein, tuppa mahub 3 täiskasvanut
HG Lomo Blanco**+, lastebassein, tuppa mahub 3+1
UUS! THB Flora ***, lastebassein, tuppa mahub3+1
 
3*apartemendid peredele, laps 25%, lastebassein:
Floresta*** tuppa mahub 3 või 2+2.hommiku-ja õhtusöögiga, lisatasu eest kõik hinnas teenus
Hyde Park Lane***+ renoveeritud bangalod hommikusöögiga, õhtusöök lisatasu eest. Mahub 3 või 2+2
 
4*Peredele:
Sentindo Aequara Lanzarote Suites**** laps 50%, tuppa mahub 3 või 2+1, hommiku-ja õhtusöögiga, kõik hinnas teenus lisatasu eest
 
4*paaridele&sõpruskondadele, laps 25%
VIK Hotel San Antonio****-hommiku-ja õhtusöögiga, kõik hinnas teenus lisatasu eest.
Las Costas****hommikusöögiga, õhtusöök lisatasu eest. Tuppa mahub 3 või 2+2 
 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST