Taas otselennud muinasjutulisse Marokosse !

31.10 - 21.11.2017  4 REISI, VÄLJUMISED TEISPÄEVITI
20.03 - 10.04.2018 4 REISI, VÄLJUMISED TEISIPÄEVITI 

Ajaloolised medinad, värvikirevad turud, lõhnade ja maitsete pillerkaar!
Maroko on olnud aastaid populaarne kultuuri, looduse- kui ka rannapuhkuse sihtkohana. Avastamisrõõmu pakuvad berberi ja araabia kultuur, islamiarhitektuur, araabia vanalinnad ja turgude melu. Marokos ootab teid vürtside ja maitsete pillerkaar. Proovige kindlasti kohalikke maitsetest tulvil pajaroogi, kuldseid magusaid apelsine ning suussulavaid maiustusi. Turgude lõputuna näivad värvilised vürtsiletid koos sealt lenduvate lõhnadega ergutavad meeli ja kutsuvad koju kaasa tooma killukest Marokot.
Näiteks:
Golden Beach hotel al./€499
Reisipaketi hinna sees on:
- otselend Tallinn-sihtkoht-Tallinn
- majutus valitud hotellis
- lennujaamatransfeerid
- eestikeelse esindaja teenused sihtkohas
- pagas

14.-21.11.2017 Eestikeelse giidiga ringreis - Kuninglikud linnad - hind al. €949/1 reisija
Ringreis viib meid piki Atlandi ookeani rannikut Agadirist põhja poole, kus asub kolm Maroko kuninglikku linna - 40 km pikkuste ja kolmekordsete linnamüüridega Maroko Versailles'ks kutsutud Meknes, Lääne Mekaks ja Aafrika Ateenaks ristitud Fes ning tänapäeva Maroko pealinn Rabat. Põhjas näeme ka Maroko suurimat linna Casablancat. Peale Maroko põhjaosaga tuvumist võtame suuna tagasi lõunasse ning jõuame läbi maalilise Atlase mäeaheliku kuninglikku Marrakechi. Ringreisi lõppedes jääb veel ka terve päev Agadiris rannamõnude nautimiseks.
Agadir 1 öö - Casablanca 1 öö - Meknes 1 öö - Fes 1 öö - Marakech 1 öö - Agadir 2 ööd
Ringreisil kuulub hinna sisse lisaks hommiku- ja õhtusöökidele ka lõunasöök (5 korda). Agadiris on majutus hommiku- ja õhtusöökidega.

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST