SUVESIHTKOHAD 2018:kevad,suvi,sügis

Kreeta, Hania-UUS! 15.08.-24.10.2017
Kreeta, Iraklion 23.04.-22.10.2018
Kreeka, Rhodos 03.05.-11.10.2018
Kreeka, Patrai-Araxos, Peloponnesos 28.05.-01.10.2018
Kreeka, Korfu 29.05-16.10.2018
Hispaania Costa Daurada- UUS! 01.05.-05.06.2018
Hispaania , Costa del Sol 21.08.-11.09.2018
Hispaania, Mallorca 05.09-26.09.2018
Makedoonia-UUS! 01.06.-07.09.2018
Rumeenia -UUS!16.06.-22.09.2018
Montenegro 06.06-25.07.2018
Horvaatia 21.08-11.09.2018
Itaalia, Lido di Jesolo 21.08.-11.09.2018
Itaalia, Rimini 12.06.-24.07.2018
Bulgaaria, Burgas 29.05.-09.09.2018,
Bulgaaria, Varna 14.05.-16.09.2018
Küpros 01.05.-22.05 & 11.09.- 23.10.2018
*vahendame reisikorraldajate Aurinko, Novatoursi ja Tez Tour-i reisipakette

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST