Hea reisihuviline!

Estonian Holidays on Eestis asutatud seotud reisikorraldusteenuste lepingute sõlmimist hõlbustav ettevõtja.

Oleme avatud E-R kell 09:00-17:00.
Vana-Viru 6
10111 Tallinn
Telefon +372 6270 520
E-post reisid@holidays.ee

Meile meeldib Teile reisielamusi pakkuda!

REISID JA PILETID

Telefon +372 6270 520
E-post outgoing@holidays.ee

Rita Põltsam - reisikonsultant
Telefon: +372 6270 524
E-post: rita.poltsam@holidays.ee

Mare Piksarv - reisikonsultant
Telefon: +372 627 0523
E-post: mare.piksarv@holidays.ee

VÄLISTURISTIDE TEENINDAMINE

www.estonianholidays.com
E-post holidays@holidays.ee

Anne Hermlin - osakonna juhataja
Kontakttelefon: +372 6 270 505
E-post: anne.hermlin@holidays.ee

Ann Jürjo - reisikorraldaja
Kontakttelefon: +372 6270 503
E-post: ann.jurjo@holidays.ee

Larissa Kulikova - reisikorraldaja
Kontakttelefon: +372 6 270 506
E-post: larissa.kulikova@holidays.ee

KRUIISIDIVISJON

Maila Saar
Kontakttelefon: +372 6270 508
E-post: maila.saar@holidays.ee

Lars Saar
Kontakttelefon: +372 627 0510
E-post: lars.saar@holidays.ee

Mai-Liis Heinsaar
Kontakttelefon: +372 6 270 511
E-post: mai-liis.heinsaar@holidays.ee

Mati Tamm - logistik
Kontakttelefon: +372 627 0502
E-post: mati.tamm@holidays.ee

Henri Kirs - logistik
Kontakttelefon: +372 6270 512
E-post: guides@holidays.ee

ADMINISTRATSIOON

Piret Kamm - pearaamatupidaja
Kontakttelefon: +372 6270 517
E-post: piret@holidays.ee

Maie Aasamaa - raamatupidaja
Kontakttelefon: +372 6270 518
E-post: maie@holidays.ee