Eckerö soodushindadega piletetite müük 06.02. - 14.02.2017, reisimiseks perioodil 06.02-31.03.2019

Messipakkumisena supersoodsad laevapiletid alates 10 eur
Messipakkumine kehtib ühe suuna reisidele. Kiirustage, sest parima hinnaga müüdavate piletite arv on piiratud!
Päevakruiis Helsingisse 10 eur
Messipakkumine kehtib teisipäevast laupäevani järgmistel väljumistel:
Tallinnast 06.00 või 12.00 Tagasisõit Helsingist kell 15.15 või 21.40 (va laupäeval)

Müügis ka hotellipaketid Helsingisse! Hind alates 65 eur
 Koostöös Radisson Blu Seaside ning nüüd ka Clarion Helsinki hotelliga, pakume võimalust jääda Helsingisse ööseks ja nautida heas hotellis puhkust ja rikkalikku hommikusööki!
Hotellipaketi hinnas sisaldub edasi-tagasi laevapilet ja ööbimine valitud hotellis.

 

Alates 03.01.2018 on Eckerö graafikus lisaväljumised!
Esimene väljumine Tallinnast on hommikul kell 06.00 ja hilisõhtune väljumine Helsingist 21.40
Kella 06.00 väljumistele pakume paketti pilet + hommikusöök rikkalikus bufee lauas hinnaga 20 eur.
Seega MS Finlandiast saab laev, mis viib hommikul esimesena Helsingisse, juba 08.15 on laev teiselpool lahte!
Sõidugraafik:

Tallinn - Helsingi
06:00 - 08.15 (väljaarvatud pühapäeval)
12:00 - 14:15
18:30 - 21:00

Helsingi -Tallinn
09:00 - 11:15
15:15 - 17:30
21:40 - 23:50 (väljaarvatud laupäeval)

Võrreldes eelmise aastaga on muutunud sõiduaeg lühemaks. Kõikidel reisidel väljarvatud 18.30 on sõiduajaks kaks tundi ja viisteist minutit.18.30 väljumine kestab kaks ja pool tundi, siis on laevas mõnusalt aega programmi ja õhtusööki nautida!

Uudisena veel: Päevakruiisi võimalused,
Tallinnast 06.00 väljumine neile, kel koosolekuks vaja olla varakult Helsingis ja tagasi 15.15 Või hea väljumine shoppajatele kell  12.00 ja tagasi 21.40

Projekt TARK SADAM
Tark Sadam - on Tallinna Sadama uus süsteem. See puudutab just autoga reisijaid. Reisija sõidab enne auto check-ini jõudmist läbi automaatsest kõrguse/laiuse/pikkuse mõõdupunktist, kus pildistatakse sõiduk eest/tagant ning misjärel suunab Tark Sadam numbrituvastuse abil sõiduki õigele reale. Reisijad peaksid jälgima plafoone, kus kuvatakse kuhu ritta sõiduk sõitma peaks. Järgmisena jõuab reisija meie check-in´i punkti. Seal kuvatakse meie töötajale Targa Sadama süsteemist auto regstreerimis number ja Eckerö Line´i broneeringu number. Antud info kuvatakse Targa Sadama süsteemis vaid juhul, kui meie broneerimissüsteemi on sisestatud registrinumber õiges formaadis ning muidugi ÕIGE number (palume reg.numbrid sisestada formaadis 123ABC, ilma tühiku ning ilma sidekriipsuta). Kui auto kõrgus/pikkus või reg.number on vale, seda autot meie süsteemis ei kuvata ja tegemist on autoga kellel puudub broneering. Ehk siis algab check-in´is broneerimine otsast peale. Kõik see võtab aega ja juhul kui auto pikkus/kõrgus on eelnevalt valesti broneeritud tuleb tasuda hinnavahe ning halvimal juhul ei pruugi auto laeva mahtuda.
Seega tuleks olla eriti tähelepanelik sõidukite registreerimisnumbrite sisestamisel ning ülimalt tähelepanelik, et broneeritud oleks õige kõrgusega sõiduk (eesti registris olevatel sõidukitel on sõiduki kõrgus tehnilises passis olemas).
Estonian Holidays-i reisiteenuste üldised müügitingimused:
Laevapilet:
Laevapileti tellimise, annulleerimise, vahetamise, muutmise ja tühistamise tingimused toodud laevapiletil. Erinevate laevafirmade tingimused teatab reisibüroo kliendi vastavasisulise päringu alusel.
Üldreeglid on:Peale reisikuupäeva möödumist ei ole laevapiletit võimalik tagasi müüa, ent teatud juhtudel on seda võimalik hiljem kasutada.Mõned laevakompaniid nõuavad trahvi ka broneeringu tühistamise eest. Mida lähemal on tühistamise hetkel väljasõidukuupäev, seda suurem on trahv.

Pressiteade

  1. detsember 2018

Eckerö Line kasvatas ainsa laevafirmana novembris klientide arvu
Eckerö Line’iga reisijate hulk kasvas 2017. aasta novembriga võrreldes tänavu 29% ehk enam kui 30 000 reisija võrra. Sealhulgas kasvas Eestist pärit reisijate hulk 62% ning kaugturgudeltsaabunud reisijate arv 55%. Eckerö Line’iga reisijate arv on ainsana Tallinn-Helsingi liinil opereerijatest 2018. aastal iga kuu kasvanud.
„Eriti hea meel on meil selle üle, et Eesti-Soome vahel opereerivate laevade langeval turulon Eckerö Line’i Finlandia olnud novembris taas kõige populaarsem laev Tallinn-Helsingi liinil ehk kõige suurema reisijate arvuga laev,“ ütles Eckeö Line’i rahvusvahelise müügi ja turunduse juht Peep Siinmaa.
„Samuti on Eckerö Linetaas Tallinki järel selle liini suuruselt teine operaator. Oleme populaarsust kogunud nii eestlaste – kasv novembris võrreldes mullusega 62% – kui ka kõikide teiste kliendirühmade seas,“ lisas Siinmaa.„Oleme koostöös EASi ja Soome Visit Finlandigateinud palju tööd selle nimel, et kasvaks välisriikide reisijate arv ning see on end ära tasunud – novembris kasvas kaugturgudelt reisijate arv 55%.“
Peep Siinmaa sõnul on Eckerö Line tegelenud küll väga aktiivselt välisturgudel, kuid ka Eesti ja Soome reisijad eelistavad Eckerö Line’i. „Ilmselt pakume väga head teenust: meil on sõidugraafik, mis võimaldab jõuda Helsingisse kas või päevatööle: kõige esimene väljumine on Tallinnast hommikuti juba kell 6 ning hilisõhtuti naaseme Helsingist kell 21.40. Kahe laevas veedetud tunni jooksul jõuab vajadusel teha tööd, teha sisseoste või süüa kvaliteetset, maitsvat ja värskettoitu,“ lisas Peep Siinmaa.
„Terve aasta võrdluses on kõige suurem kasv tulnud ikkagi Eesti reisijate näol – võrreldes möödunud aasta esimese 11 kuuga on tänavukokku üle 160 000 Eesti reisija rohkem.  Meie lähinaabrite – Venemaa ja Läti – kasvud on olnud aasta lõikes vastavalt 73% ja 75%.Olukorras, kus kurdetakse Soome reisijate vähesuse üle, on MS Finlandial aasta jooksul Soome reisijate hulk kasvanud tervenisti 8%. Viimased viis kuud on Soome reisijate arv olnud jätkuvalt tõusulainel.“
Eckerö Line’i 2018. aasta reisijate kasv on 24%, mis on 327 000 inimest rohkem kui eelmise aasta sama ajaga. Välisturgudest on 2018. aasta jooksul lisaks Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa reisijatele kasvanud oluliselt ka Saksamaa, Hiina, Hispaania, USA ja Itaalia reisijate arv.
„Huvitav on see, et suvine Soome kaugturism oli pigem languses – Eckerö Line’i kaugturistide suur kasv on tulnud järelikult meie enda aktiivsest tööst ja müügist. Eckerö Line ei ole teinud ka suuri hinnakampaaniaid – suvel hoopis tõstsime keskmist piletihinda. Nüüd, alles novembri lõpus tegime klientidele kingituse ja müüsime Musta Reede kampaaniaga kümneid tuhandeid pileteid 1 euroga,“ rääkis Peep Siinmaa.

2.–12. jaanuarini 2019 on Eckerö Line’i MS Finlandia korralises hoolduses. Selle aja jooksul uuendatakse kõiki siseruume ning tehakse tehnilist hooldust.Reise sel ajal ei toimu.

MSFinlandia väljub 2018. aasta algusest Tallinnast Helsingisse esimesena, hommikuti kell 6.00 esmaspäevast laupäevani. Sõiduplaanis on ka uus õhtune kell 21.40 väljumine Helsingist Tallinnasse iga päev, välja arvatud laupäeviti. Kokku on MS Finlandial koos uute väljumistega viis kuni kuus väljumist päevas, reisi aeg kestab 2 tundi ja 15 minutit.

Eckerö Line Ab Oy (asutatud Soomes 1994) on Helsingi ja Tallinna vahel püsivat laevaliiklust korraldav ettevõte, mis kuulub aastal 1961 asutatud Eckerö kontserni. Tegevus on keskendunud reisijate ja kauba veole. Eckerö Line pakub suures valikus traditsioonilisi reisiteenuseid, soodsaid reisipakette ja valikut lisateenuseid ning reisipakette nii Eestis kui Soomes. Tallinn-Helsingi liini teenindab Eckerö Line Soome lipu all sõitva reisilaevaga MS Finlandia. Aastal 2017 reisis Eckerö Line’ga ca 1 500 000 inimest. 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST