Esimesena Helsingis!
Pakett koos rikkaliku hommikusöögiga buffet restoranis 20.-eur

Esimene väljumine Tallinnast on hommikul kell 06.00 ja hilisõhtune väljumine Helsingist 21.40
Kella 06.00 väljumistele pakume paketti pilet + hommikusöök rikkalikus bufee lauas hinnaga 20 eur.
Seega MS Finlandiast saab laev, mis viib hommikul esimesena Helsingisse, juba 08.15 on laev teiselpool lahte!
Sõidugraafik:

Tallinn - Helsingi
06:00 - 08.15 (väljaarvatud pühapäeval)
12:00 - 14:15
18:30 - 21:00

Helsingi -Tallinn
09:00 - 11:15
15:15 - 17:30
21:40 - 23:50 (väljaarvatud laupäeval)

 

Eckerö Line Ab OY jätab endale õiguse muuta sõidugraafikuid sellest ette teatamata.

Võrreldes eelmise aastaga on muutunud sõiduaeg lühemaks. Kõikidel reisidel väljarvatud 18.30 on sõiduajaks kaks tundi ja viisteist minutit.18.30 väljumine kestab kaks ja pool tundi, siis on laevas mõnusalt aega programmi ja õhtusööki nautida!

Uudisena veel: Päevakruiisi võimalused,
Tallinnast 06.00 väljumine neile, kel koosolekuks vaja olla varakult Helsingis ja tagasi 15.15 Või hea väljumine shoppajatele kell  12.00 ja tagasi 21.40

MS Finlandia kodusadam Helsingis on Läänesadam ja sealne Lääneterminal T2, mis asub Jätkäsaares. Terminal on hästi ligipääsetav suunast sõltumata ja sinna viib korrapäraselt liikuv ühistransport. Lääneterminal T2 aadress on Tyynenmerenkatu 14.Kõige lihtsam on terminali sõita trammiga nr 7, mis liigub Pasilast Hakaniemi kaudu läbi kesklinna. Ka tramm 6T sõidab Lääneterminali, kuid piiratud graafikuga.

Projekt TARK SADAM
Tark Sadam - on Tallinna Sadama uus süsteem. See puudutab just autoga reisijaid. Reisija sõidab enne auto check-ini jõudmist läbi automaatsest kõrguse/laiuse/pikkuse mõõdupunktist, kus pildistatakse sõiduk eest/tagant ning misjärel suunab Tark Sadam numbrituvastuse abil sõiduki õigele reale. Reisijad peaksid jälgima plafoone, kus kuvatakse kuhu ritta sõiduk sõitma peaks. Järgmisena jõuab reisija meie check-in´i punkti. Seal kuvatakse meie töötajale Targa Sadama süsteemist auto regstreerimis number ja Eckerö Line´i broneeringu number. Antud info kuvatakse Targa Sadama süsteemis vaid juhul, kui meie broneerimissüsteemi on sisestatud registrinumber õiges formaadis ning muidugi ÕIGE number (palume reg.numbrid sisestada formaadis 123ABC, ilma tühiku ning ilma sidekriipsuta). Kui auto kõrgus/pikkus või reg.number on vale, seda autot meie süsteemis ei kuvata ja tegemist on autoga kellel puudub broneering. Ehk siis algab check-in´is broneerimine otsast peale. Kõik see võtab aega ja juhul kui auto pikkus/kõrgus on eelnevalt valesti broneeritud tuleb tasuda hinnavahe ning halvimal juhul ei pruugi auto laeva mahtuda.
Seega tuleks olla eriti tähelepanelik sõidukite registreerimisnumbrite sisestamisel ning ülimalt tähelepanelik, et broneeritud oleks õige kõrgusega sõiduk (eesti registris olevatel sõidukitel on sõiduki kõrgus tehnilises passis olemas).

 

Estonian Holidays-i reisiteenuste üldised müügitingimused:
Laevapilet:
Laevapileti tellimise, annulleerimise, vahetamise, muutmise ja tühistamise tingimused toodud laevapiletil. Erinevate laevafirmade tingimused teatab reisibüroo kliendi vastavasisulise päringu alusel.
Üldreeglid on:Peale reisikuupäeva möödumist ei ole laevapiletit võimalik tagasi müüa, ent teatud juhtudel on seda võimalik hiljem kasutada.Mõned laevakompaniid nõuavad trahvi ka broneeringu tühistamise eest. Mida lähemal on tühistamise hetkel väljasõidukuupäev, seda suurem on trahv.

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST