KRUIISIFIRMAD KOGU MAAILMAS.

Vahendame Garlsonwagonlit-i kruiisikeskuse kaudu alljärgnevaid maailmamerededel seilavaid kruiisifirmasid:

Carnival Cruise Line: 26 luksuslikku laeva, mis seilavad:Bahama saartel, Kariibi merel, Euroopas, Mehhikos, Alaskal, Hawaiil, Kanadas, Uus-Inglismaal, Bermudal, Austraalias, Uus-Meremaal ja Vaikse ookeani saartel kruiisid kestavad 3-16 päeva.

Costa Cruises:12 laeva :võimalus külastada ühe reisiga mitmeid India ookeani saari ja saarestikke: Mauritius, Madagaskar, Seišellid, Reunion, Maldiivid, Sri Lanka. Eksootilistest kruiisidest on väga põnevad Kagu-Aasias kulgevad marsruudid, mis läbivad Hiinat, Indiat, Indoneesiat, Jaapanit, Malaisiat, Filipiine, Singapuri, Lõuna-Koread, Taid, Vietnami.Kõige suurem kruiisimarsruutide valik on Vahemerel ja seda aastaringselt.

Celebrity Cruises: 12 laeva, mis seilavad kaheteistkümnes piirkonnas: Alaska, Austraalia ja Uus-Meremaa, Bahama saared, Kanada ja Uus-Inglismaa, Kariibi meri, Euroopa, Galapagose saar, Hawai, Põhja-Ameerika Vaikse ookeani rannik, Panama kanal, Lõuna-Ameerika ning kruiisid üle Atlandi ookeani.

Cunard Line: 3 laeva : Queen Mary, 2 Queen Victoria, Queen Elizabeth mis
seilavad :Vahemerel, Loode-Euroopas ja Briti saartel, Balti riikides, Skandinaavias, Islandil, Atlandi ookeani saartel (k.a. Kanaari saared), USAs ja Kanadas, Kariibi merel, Kesk-Ameerikas (k.a. Panama kanal), Hawaiil, Lähis-Idas, Kaug-Idas, Austraalias, Aafrikas. Lisaks kruiisid üle Atlandi ookeani ja ka ümber maailma. Queen Mary 2 on ainuke luksuskruiisilaev maailmas, mis sõidab regulaarselt üle Atlandi ookeani.

Disney Cruise Line:4 laeva -Disney Dream,Disney Fantasy,Disney Magic,Disney Wonder,mis seilavad paljudes eripiirkondades: Alaska, Kariibi mere ja Bahama saartele, Euroopasse, Kalifornia rannikule, Kanadasse ja Uus-Inglismaale, Hawaiile, Mehhikosse ja Panama kanalisse. Lisaks toimuvad ka Atlandi ookeani ületuskruiisid.

Holland America Line: 15 laeva, mis seilavad:Antarktikas, Austraalias, Uus-Meremaal, Aasias, Kariibi merel, Bermudal, Alaskal, Mehhikos, Kanadas, Kesk-Ameerikas ja Euroopas. Lisaks on võimalik kruiisifirmaga seilata übermaailmareisil.
Hurtigruten:13 laeva, millest 11 seilavad piki Norra rannikut. Hurtigruten teeb reise ka nii unikaalsetesse piirkondadesse kui on seda Antarktika, Gröönimaa ja Teravmäed.

Norweign Cruise Line:16 laeva, mis seilavad maailam erinevates piirkondades : Euroopa, Kanada, Alaska, Aasia, Austraalia – ja Uus-Meremaa, Kariibi meri ja Ladina-Ameerika, Panama kanal ja Lõuna-Ameerika ning Hawaii ja Vaikse ookeani loode- ja lõunaosa.

MSC Cruises:16 laeva, mis seilavad aastaringselt: Vahemerel ja Kariibi merel ja hooajaliselt Põhja-Euroopa, Atlandi ookeani, Lõuna-Ameerika, Aafrika lõunaosa, Hiina ja Pärsia lahe kruiisivetes.

Oceania Cruises:6 laeva,mis viivad: Vahemerele, Kreeka saartele, Põhja-Euroopasse ja Skandinaaviasse, Austraaliasse ja Uus-Meremaale, Vaiksele ookeanile, Alaskale, Kanadasse, Aasiasse, Aafrikasse, Lõuna-Ameerikasse, Kariibi merele, Panama kanalisse. Lisaks toimuvad Atlandi ookeani ületuskruiisid.
Princess Cruises:18 laeva, mis seilavad:Kariibi meri, Alaska, Panama kanal, Euroopa, Mehhiko, Lõuna-Ameerika, Austraalia/Uus-Meremaa, Vaikse ookeani lõunaosa, Hawaii, Tahiti ja Prantsuse Polüneesia, Aasia ja India, Aafrika, Kanada ja ümbermaailma kruiisid.
Royal Caribbean International: 26 laeva, erinevad piirkonnad:Alaska, Aasia, Austraalia ja Uus-Meremaa, Bahama saared, Bermuda, Kanada ja Uus-Inglismaa, Kariibi meri, Euroopa, Hawaii, Mehhiko, Põhja-Ameerika Vaikse ookeani rannik, Panama kanal, Lõuna-Ameerika ning kruiisid üle Atlandi ookeani.

Silversea Cruises:9 laeva, millest 4 on ekspeditisiooni alused.
Silver Explorer polaarseiklusmarsruutide hulgas on lisaks Antarktikale ka Arktika ja põhjapiirkond (Island, Gröönimaa, Kanada polaarpiirkonnad), Lõuna- ja Kesk-Ameerika, Aafrika läänerannik. Silver Discovereri ekspeditsioonikruiisid viivad Kagu-Aasiasse, Austraaliasse, Uus Meremaale, Mikroneesiasse, Melaneesiasse ja Venemaa Kaug- Ida vetesse. Silver Galapagos teeb põnevaid merereise Galapagose saarte piirkonnas.

Azamara Club Cruises: Väikesed ja hubased laevad seilavad tavapärasest erinevatel marsruutidel ja peatuvad sadamates, kuhu suured kruiisilaevad lihtsalt ei mahu. Azamara Club Cruises® viib põnevatesse paikadesse kõikjal maailmas – kruiisi sihtkohtade hulka kuuluvad Aasia, Kreeka saared, Itaalia, Prantsuse ja Itaalia Riviera, Araabia poolsaar, Briti saared, Baltikum, Norra fjordid ja Island, Lääne-Euroopa, Lääne-India saarestik, Kesk-Ameerika, Antarktika, Austraalia ja Uus-Meremaa ning Ameerika läänerannik.
Azamara tutvustab sihtkohti sügavuti peatudes külastussadamates kauem, sageli 2-3 päeva, et jääks rohkem aega kohapealseteks ekskursioonideks. Mitte ükski kruiisifirma ei veeda nii palju aega sihtkohtades kohapeal, pakkudes selliselt oma külalistele võimalust rahulikult nautida kohalikku kultuuri, muusikat, restorane.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST