SEENIORIDE ERIKRUIIS 23.03.2020

23. märtsil 2020 ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja erikülalised Ivo Linna ja Anti Kammiste.
Meeleoluka merereisi ajal saad nautida rikkalikke maitseid laevarestoranides. Silmailu pakub tuntud muusikalide („Kaunitar ja koletis“, Mamma Mia!“ jt) teemaline sõuprogramm.

Kruiis üksikreisijale alates 50,25 €
Kruiis rühmareisijale alates 49,50 €

Kruiisi lõplik hind sõltub nõudlusest, kajutiklassist ning lisateenustest.
KRUIISI HIND SISALDAB:
ühte voodikohta aknata neljakohalises B-klassi kajutis,
ühte rikkalikku õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal.
Täiendavaid söögikordi pakume lisatasu eest.

NB! Vähemalt kümneliikmelise reisiseltskonna grupijuhile on kruiis ning kaks õhtu- ja hommikusööki tasuta. Grupijuht reisib samas kajutiklassis, mis ülejäänud rühmaliikmed. Kahekümneliikmelise rühma grupijuhid jagavad sama kajutit.

STOCKHOLMI EKSKURSIOON SKANSENI VABAÕHUMUUSEUMI KÜLASTUSEGA

Huvilisi kutsume ekskursioonile, kus tutvume Stockholmi kuningliku ajalooga ja sõidame bussiga läbi omanäoliste linnaosade. Vabaõhumuuseumis Skansen on enam kui 150 ajaloolist ehitist, mis pärit vahemikust 14. sajand kuni aasta 1920. Mullu kevadel avati siin avarate akvaariumide ja põnevate väljapanekutega Läänemere elu ja ökosüsteemi uuriv teaduskeskus. Skansenis on ka loomaaed, kus on esindatud enam kui 70 loomaliiki.
Ekskursiooni hind on 25 €NB! Kohtade arv on piiratud.

 

Estonian Holidays-i reisiteenuste üldised müügitingimused:
Laevapilet:Laevapileti tellimise, annulleerimise, vahetamise, muutmise ja tühistamise tingimused toodud laevapiletil. Erinevate laevafirmade tingimused teatab reisibüroo kliendi vastavasisulise päringu alusel.
Üldreeglid on:Peale reisikuupäeva möödumist ei ole laevapiletit võimalik tagasi müüa, ent teatud juhtudel on seda võimalik hiljem kasutada.Mõned laevakompaniid nõuavad trahvi ka broneeringu tühistamise eest. Mida lähemal on tühistamise hetkel väljasõidukuupäev, seda suurem on trahv.

+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST