SEENIORIDE ERIKRUIIS

24.09.2019 TALLINN-STOCKHOLM-TALLINN laevaga VICTORIA I

VÄLJUMINE TALLINNAST teisipäeval 24.09.2019 kell 18:00 D-Terminal
SAABUB STOCKHOLMI kolmapäeval 25.09.2019 kell 10:15 Värthamnen
VÄLJUMINE STOCKHOLMIST kolmapäeval 25.09.2019 kell 17:30 Värthamnen
SAABUB TALLINNASSE neljapäeval 26.09.2019 kell 10:15 D-Terminal

Reisil hoiavad tuju üleval erikülalised kruiisijuht Inda Kõiva ja ansambel Väliharf.Meeleoluka merereisi ajal on võimalik osa saada akrobaatikanumbreid ja erinevaid tantsustiile ühendavast programmist ning nautida rikkalikke maitseid laeva restoranides.

Tallink kutsub huvilisi ekskursioonile Vaxholmi, mis on kohalike seas nii populaarne suvituspaik kui tuntud ka kalastusvõimaluste ja suitsuräimede poolest. Haapsalu meenutav linnake on huvitava ajalooga, sest on olnud oluline tugipunkt Stockholmi kaitsmisel. Tükike sõjaajalugu on näha otse linnasüdames asuvas sadamas, kus väiksel saarel on kindluslossi rajatud muuseum. Põikame läbi Bogesundi väärikast lossipargist ning jalutame mööda Vaxholmi kitsaid, kuid armsaid tänavaid ja imetleme kauneid puitmaju. Soovijad võivad teha mõnes kohalikus kohvikus rootslastele omase fika-pausi – nautides kohvi ja maiustades värskelt küpsetatud kaneelisaiakestega.
Ekskursiooni hind on 20 €. NB! Kohtade arv on piiratud.

Kruiisi maksumus üksikreisijale al 56.25 € / 1 koht B4 aknata kajutis+ 1 õhtusöök vabalt valitud suunal. Hind ühele reisijale kehtib eeldusel, et kajutis reisib 4 inimest. Hind rühma liikmele al 54 €.
Grupijuhile (grupp alates 10 reisijast) kruiis, 2 õhtu- ja hommikusööki tasuta.
NB! Vähemalt kümneliikmelise reisiseltskonna grupijuhile on kruiis ning kaks õhtu- ja hommikusööki tasuta. Grupijuht reisib samas kajutiklassis, mis ülejäänud rühmaliikmed. Kahekümneliikmelise rühma grupijuhid jagavad sama kajutit.

Estonian Holidays-i reisiteenuste üldised müügitingimused:
Laevapilet:Laevapileti tellimise, annulleerimise, vahetamise, muutmise ja tühistamise tingimused toodud laevapiletil. Erinevate laevafirmade tingimused teatab reisibüroo kliendi vastavasisulise päringu alusel.
Üldreeglid on:Peale reisikuupäeva möödumist ei ole laevapiletit võimalik tagasi müüa, ent teatud juhtudel on seda võimalik hiljem kasutada.Mõned laevakompaniid nõuavad trahvi ka broneeringu tühistamise eest. Mida lähemal on tühistamise hetkel väljasõidukuupäev, seda suurem on trahv.

+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST