SEENIORIDE ERIKRUIIS

11. juunil 2019 ootame kõiki reisihuvilisi seenioride erikruiisile suvisesse Stockholmi. Reisil hoiab tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva, igihaljaid laule esitavad Boris Lehtlaan ja Are Jaama.

Lõbusa merereisi käigus saab nautida Aasia tsirkuse meelelahutusprogrammi, maitsta hõrgutisi laeva restoranides ja ostelda rikkaliku kaubavalikuga poodides. Stockholmi kruiis kestab 40 tundi, linna uudistamiseks jagub ligi kuus tundi.

Huvilistele toimub bussiekskursioon Uppsalasse, mille käigus külastatakse Uppsala lossi ja lossimäge, 13. sajandil ehitatud Põhjamaade suurimat toomkirikut ja kauneid parke. Ekskursiooni hind 20 €.
NB! Ekskursiooni kohtade arv on piiratud!

Kruiisile on oodatud nii grupid kui üksikreisijad.

   • 10-liikmelise rühma puhul on õhtusöögiga kruiisi hind ühele reisijale alates 58.50 €. Lisanduvale grupijuhile on kruiis, õhtu- ja hommikusöögid TASUTA.
   • Ühes kajutis reisiva neljaliikmelise seltskonna puhul on kruiisi hind ühele reisijale alates 61 €.

  Stockholmi ühistransport:
  Tallink - Silja Shuttle bussid sõidavad Värtahamneni sadamast otse kesklinna City Terminali. Bussisõit kestab umbes 20 min.
  NB! Djurgårdeni saarele ja tagasi sõidab eraldi buss.
  Pileteid saab ette osta aadressil: www.flygbussarna.se
  Lisaks saab pileteid osta Victoria I, Baltic Queen, Serenade ja Symphony laeva infost ja bussist (ainult krediitkaardimakse).
  Bussipileti hinnad:
  Täiskasvanud:
  60 SEK/ühesuunapilet
  110 SEK/edasi-tagasipilet
  Lapsed 6-17. aastat:
  40 SEK/ühesuunapilet
  70 SEK/edasi-tagasipilet
  0-5. aastased lapsed sõidavad koos täiskasvanuga tasuta (max 2 last ühe maksva täiskasvanu kohta).
  Seenioridele, õpilastele ja üliõpilastele erihinda ei ole.
  Bussifirmast mitte sõltuvate hilinemiste korral piletiraha ei tagastata. Kaotatud, kahjustatud või varastatud pagasit ei hüvitata.

  SL bussid nr 1 ja 76 sõidavad Värtahamneni sadama lähistelt linna ja tagasi. Nr 1 sõidab Gärdeti peatusest kesklinna. Nr 76 Värtahamnens Färjeterminal'i peatusest sobib sõiduks Djurgårdeni saarele ning kuningalossi juurde.
  Stockholmi linnaliinidel bussist pileteid osta ei ole võimalik. Ühistranspordi piletid kehtivad nii bussi- kui ka metroosõiduks kui ka osadel laevaliinidel. Ühistranspordipileteid saab osta enamikes bussiootepaviljonides asuvatest automaatidest, metroojaamadest, kioskitest, SL-i mobiilirakenduse kaudu ning Tal-Sto-Tal ja Hel-Sto-Hel liini laevade infolauast. Tallinki laevade infost saab osta üksikpileteid ja 24 tunni pileteid. Victoria I laeva infost saab osta ka 72 h piletit.
  Üksikpilet kehtib alates märgistamisest kuni 75 minutit ja seda saab märgistada bussis esiuksest sisendedes juhi kõrval asuvas automaadis ja metroos automaatväravate juures.

 • Estonian Holidays-i reisiteenuste üldised müügitingimused:
  Laevapilet:
  Laevapileti tellimise, annulleerimise, vahetamise, muutmise ja tühistamise tingimused toodud laevapiletil. Erinevate laevafirmade tingimused teatab reisibüroo kliendi vastavasisulise päringu alusel.
  Üldreeglid on:Peale reisikuupäeva möödumist ei ole laevapiletit võimalik tagasi müüa, ent teatud juhtudel on seda võimalik hiljem kasutada.Mõned laevakompaniid nõuavad trahvi ka broneeringu tühistamise eest. Mida lähemal on tühistamise hetkel väljasõidukuupäev, seda suurem on trahv.

  Meie reisikonsultandid:
  + 372 627 0523 - Mare Piksarv
  + 372 627 0524 - Rita Põltsam
  E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST