airBaltic
SOODUSKAMPAANIA
MÜÜGIPERIOOD :25.04.-30.04.2019
REISIPERIOOD :07.05.-30.06.2019

Otselennud Tallinnast (edasi-tagasi lend):
✈ Riia alates 98 EUR
✈ Vilnius alates 113 EUR
✈ Oslo alates 106 EUR
✈ Stockholm alates 115 EUR
✈ Kopenhaagen alates 143 EUR
✈ London alates 140 EUR
✈ Berliin alates 127 EUR
✈ Pariis alates 223 EUR
✈ Viin alates 140 EUR
✈ Amsterdam alates 258 EUR
✈ Brüssel alates 160 EUR
✈ Malaga alates 255 EUR

Sihtkohad vahemaandumisega Riias:
✈ Göteborg alates 157 EUR
✈ Kiiev alates 176 EUR
✈ Odessa alates 188 EUR
✈ Billund alates 87 EUR
✈ Praha alates 195 EUR
✈ Odessa alates 196EUR
✈ Nizza alates 220 EUR
✈ Rooma alates 218 EUR
✈ Ateena alates 205 EUR
✈ Larnaca alates 216 EUR
✈ Madriid alates 230 EUR
✈ Malta alates 192 EUR
✈ Minsk alates 205 EUR
✈ Dublin alates 206 EUR
✈ Larnaca alates 223 EUR
✈ Rhodos alates 282 EUR
✈ Mallorca alates 292 EUR
✈ Dubrovnik alates 236 EUR
✈ Split alates 239 EUR

✈Kos alates 240 EUR  - UUS!
Kos´i saarel on enam kui 20 kutsuva, krisallsinise veega randa, mis tõestavad, et elu mere ääres on tõeline unelm. Kus iganes Sa Kos´i saarel peatud – külasta kindlasti Kardamena randa, mida esitleme täiesti veendunult, kui saare kõige maalilisemat. On veel üks rand, mis võiks Sinu tähelepanu pälvida – see on Therma, kus iga puhkaja võib soojas, vulkaanilises basseinis nautida looduslikku spa kogemust.
See saar on peamiselt tuntud kui meditsiini isa – Hippokratese sünnikohana. Tõenäoliselt on linna kõige kuulsam punkt Hippokratese puu, mille all tavatses arst istuda ja enda õpilasi juhendada. Praegune puu ei ole ilmselgelt enam seesama, mille istutas Hippokrates, kuid Kreeklased usuvad, et Hippokratese istutatud puu kasvas kunagi täpselt sama koha peal.
Tuleb välja, et Kos on kuulus arbuuside kasvatamise poolest, mistõttu peetakse sellest puuviljast suvehooajal lugu kui saare kuningast. Üldjoontes – kui asi puudutab toitu, siis võib see saar Sind üllatada nii mõnegi huvitava maitseelamusega. Kui oled tõeline mereandide sõber, on parim paik Sinu lõunasöögiks või romantiliseks õhtusöögiks Agkyra – Kosi saare kalarestoran, imelise vaatega paik.

✈Menorca alates 240 EUR -  UUS!
Kui on miski, mida Sa Menorcal viibides tõeliselt armastad, siis on see sõit ühte või mitmesse selle paiga erakordsetest randadest. Valida on rohkem kui 70. hulgast ning igaüks neist on võluv oma ainulaadsel moel. Saare põhjaosa on kivine ning sealsed rannad, nagu näiteks Cala Pregonda ja Platja de Cavalleria, on pigem metsikud, saare lõunaosas asuvad aga kõige hurmavamad rannad, nagu näiteks Cala Macarelleta või Cala Turqueta. See on tõeline Vahemere paradiis!
Suurim linn sellel saarel on ajalooline pealinn Mahón. Seal asub üks suurimaid sadamaid maailmas, mis annab linnale äärmiselt meeldiva ja rahuliku atmosfääri – eriti õhtutundidel. Kuigi Mahón on pealinn, on kõige rohkem külastatud linn Menorcal tõenäoliselt Ciutadella, mille kiirustamata nautimise võtmeks on rahvahulkadest eraldumine ning selle linna hubasel tänavatel ära eksimine.
Külastajate lemmikoht sel saarel on looduslik koobas, kust avaneb hingemattev vaade merele. Muide – sellesse koopasse on mere kohale rajatud baar, mida tuntakse Cova dén Xoroi nime all. Kohalike sõnul serveeritakse selles baaris parimaid kokteile (Pomada – kohalik gin ehtsa limonaadiga) ja kõige värvikamaid päikeseloojanguid. Meile tundub, et see koht väärib külastamist!

Hind sisaldab:
- lennujaamatasusid seisuga 24.04.2019
- käsipagasit
- kuni 11aastastele lastele soodustused
- broneeritud lennupiletid tuleb välja osta koheselt
- väljaostetud pileti kuupäeva muutmine ei ole lubatud
- väljaostetud reisi tühistamisel pileti maksumust ei tagastata
- kohtade arv on piiratud
Lisatasu eest:
- registreeritav pagas 20 kg  €40-50/ 1 pagasiühik/ 1 suund

airBaltic avab 21.detsembril 2019 uue lennuliini Tallinn – Salzburg
Salzburg Austrias on üks populaarsemaid suusasihtkohti. Hooajalised lennud Tallinna ja Salzburgi vahel hakkavad toimuma üks kord nädalas. Lend kestab 2 tundi ja 35 minutit. Lennuliinil hakkab opereerima lennuk Airbus A220-300.

Estonian Holidays-i reisiteenuste üldised müügitingimused:
Lennupilet :
Reeglina on lennupileti tellimise, annulleerimise, vahetamise, muutmise ja tühistamise tingimused toodud lennupiletil. Erinevate lennufirmade tingimused teatab reisibüroo kliendi soovil.
Erinevate lennufirmade poolt kehtestatud tingimustest teavitab klienti Reisibüroo, kliendi vastavasisulise päringu alusel.
Üldjuhul on võimalik trahvideta muuta lennubroneeringut kuni selle vormistamiseni piletiks. Peale pileti vormistamist toimub lennu muutmine või annulleerimine vastavalt lennukompanii poolt kehtestatud
tingimustele, mis on esitatud pileti tagaküljel või vahelehtedel. Piletit ostes aktsepteerib reisija neid tingimusi automaatselt.
Väljaspool Euroopat asuva sihtpunkti korral peab klient tagasilennu piletid kinnitama (reconfirm-ingl. k.) vastava lennukompanii lähimas esinduses hiljemalt 72 tundi enne väljalendu. Selle nõude eiramise
korral võib lennukompanii kohad tühistada.
Lisainformatsioon:
* Palun kontrollige, et reisijate nimed, reisi sihtkoht, kuupäevad ja kellaajad vastavad Teie tellimusele.
* Pass või ID kaart peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu.
* Soovitame kindlasti väljatrükitud e-pileti reisile kaasa võtta, sest seda võib vaja minna check-ini alale pääsemiseks. Samuti vajate seal leiduvaid andmeid lennule registreerimisel internetis või lennujaama check-in-automaadis.
* Saabuge lennujaama vähemalt 2 tundi enne väljalendu, et oleks piisav ajavaru check-ini ja turvakontrolli jaoks.
* Lennufirmadel on õigus muuta sõiduplaane. Vastav teade ilmub broneeringusse, millest teavitame teid esimesel võimalusel.
* Lende tuleb kasutada lennupiletil näidatud järjekorras vältimaks kohtade automaatset annulleerimist lennufirma poolt.
* Lennupilet on alati nimeline ja isiklik.
* Palun saatke broneeringusse lisamiseks e-meili aadress ja kontaktelefoni number

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST