airBaltic-u uued käsipagasi  ja check-ini reeglid.
Käsipagas:
airBalticu lendudel on Economy-klassis reisijatel (v.a sülelapsed) lubatud pardale kaasa võtta üks ühik käsipagasit (55 × 40 × 23 cm) ja üks ese isiklikuks otstarbeks (30 × 40 × 10 cm) kogukaaluga kuni 8 kg, v.a juhul, kui olete tasunud võimaluse eest võtta kaasa 12 kg käsipagasit.

Raske käsipagasi kuni 12 kg mõõdud -  (55x 40x 23 cm) ja üks ese isiklikuks otstarbeks (30 × 40 × 10 cm)
Lisakilosid saab osta reisibüroost või lennufirma kodulehelt.

 

airBaltic: uued check-in reeglid ja käsipagasi tingimused l Otselennud Salzburgi

Check-ini reeglid:
✈ Business, Premium, Group, Interline, Codeshare ja BASIC reisijad, kellel on lennukisse istekoht ette broneeritud (Advanced Seat Reservation ehk ASR) saavad teha online check-in’i tasuta 120 tundi enne lennu väljumist;
✈ BASIC reisijad, kellel eelbroneering konkreetsele istekohale puudub, saavad tasuta check-in’i teha alates 36 tundi enne lennu väljumist.

Lennujaama check-in letis on airBalticu lennule registreerumine tasuline.

airBaltic hakkas suve algusest pakkuma oma kõikidel lendudel täiesti uut ja laia valikuga pardamenüüd, mis on inspiratsiooni saanud kõikide lennufirma sihtkohtade toidukultuurist. Seega on võimalik lennureisil nautida nii värsket kala Skandinaaviast kui ka pastat Itaaliast. Ambitsioonidest räägib seegi, et menüüs on ka Hiina gastronoomia parimaid palasid.

Telli toit airBalticu kodulehelt: www.airbaltic.com/et/menuude-pakkumisi

NB! Lennukieine saab ette tellida. Tutvuge meie lennukieinetega ja lisage eine broneeringule airBalticu piletikontori või kõnekeskuse kaudu vähemalt 24 tundi enne Riiast, Tallinnast või Vilniusest väljuva ja Tallinnasse, Riiga või Vilniusesse saabuva lennu väljalendu.

Estonian Holidays-i reisiteenuste üldised müügitingimused:

Lennupilet :
Reeglina on lennupileti tellimise, annulleerimise, vahetamise, muutmise ja tühistamise tingimused toodud lennupiletil. Erinevate lennufirmade tingimused teatab reisibüroo kliendi soovil.
Erinevate lennufirmade poolt kehtestatud tingimustest teavitab klienti Reisibüroo, kliendi vastavasisulise päringu alusel.
Üldjuhul on võimalik trahvideta muuta lennubroneeringut kuni selle vormistamiseni piletiks. Peale pileti vormistamist toimub lennu muutmine või annulleerimine vastavalt lennukompanii poolt kehtestatud
tingimustele. Piletit ostes aktsepteerib reisija neid tingimusi automaatselt.
Väljaspool Euroopat asuva sihtpunkti korral peab klient tagasilennu piletid kinnitama (reconfirm-ingl. k.) vastava lennukompanii lähimas esinduses hiljemalt 72 tundi enne väljalendu. Selle nõude eiramise
korral võib lennukompanii kohad tühistada.
Lisainformatsioon:
* Palun kontrollige, et reisijate nimed, reisi sihtkoht, kuupäevad ja kellaajad vastavad Teie tellimusele.
* Pass või ID kaart peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu.
* Soovitame kindlasti väljatrükitud e-pileti reisile kaasa võtta, sest seda võib vaja minna check-ini alale pääsemiseks. Samuti vajate seal leiduvaid andmeid lennule registreerimisel internetis või lennujaama check-in-automaadis.
* Saabuge lennujaama vähemalt 2 tundi enne väljalendu, et oleks piisav ajavaru check-ini ja turvakontrolli jaoks.
* Lennufirmadel on õigus muuta sõiduplaane. Vastav teade ilmub broneeringusse, millest teavitame teid esimesel võimalusel.
* Lende tuleb kasutada lennupiletil näidatud järjekorras vältimaks kohtade automaatset annulleerimist lennufirma poolt.
* Lennupilet on alati nimeline ja isiklik.
* Palun saatke broneeringusse lisamiseks e-meili aadress ja kontaktelefoni number

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST