airBaltic

ATW Airline Industry Achievement Award tseremoonial tunnustati airBaltic’u 2018. aasta turuliidriks. 44. korda toimunud ATW Airline Industry Achievement Awards auhinnagala on üks prestiižsemaid autasusid, millega tunnustatakse lennunduse parimaid nii eraisikute, kui ka firmade seas.
airBaltic on märgatavalt kasvanud ning parandanud kommertslennufirma teenuse taset Baltikumis. See innovatiivne lennufirma pakub oma klientidele kvaliteetset teenust, opereerides Bombardier C seeria lennukitega.
airBaltiс teostab otselende rohkem kui 60 sihtkohta Riiast, Tallinnast ja Vilniusest. Firma pakub mugavat ühendust Baltikumi ja Skandinaavia, Euroopa, Venemaa, SRÜ ja Lähis - Ida piirkondade vahel.

airBaltic avas koostöös Araabia Ühendemiraatide rahvusliku lennufirma Etihad Airwaysiga otseliini Riia ja Abu Dhabi vahel 29. oktoobril 2017. Pilet al.€ 335

airBaltic opereerib liinil Riia-Abu Dhabi 4 korda nädalas pikamaalendudeks sobiva Bombardier CS300 lennukiga. Etihad Airways on liinil koodijagamispartner.Reisijaid teenindab liinil Bombardier CS300 lennuk ning lend kestab 6 tundi ja 15 minutit. Ühe otsa piletihinnad algavad 129 eurost, mis sisaldab juba lennujaama- ning teenustasusid.

Koodijagamise koostöö Etihad Airwaysiga pakub reisijaile mugavat ühendust Baltikumi lennujaamadest Abu Dhabisse ja miks mitte sealt edasi sihtkohtadesse Austraalias, Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas, pakkudes ühtlasi ka uusi reisivõimalusi Araabia Ühendemiraatidest Euroopa ja Skandinaavia lennujaamadesse.

Pühapäeval, 28. oktoobril.2018  käivitas airBaltic kaks uut otselendu Tallinnast: Oslosse ja Stockholmi. Uued lennud kindlustavad mugavama lennuühenduse Eesti ja Skandinaavia pealinnade vahel. Lennufirma laienemisega Eestisse toodi Tallinna lennujaama baseeruma veel üks täiendav lennuk.Tallinnast Stockholmi hakkab airBaltic teostama 12 lendu nädalas. Orienteeruvalt kestab lend 55 minutit ning ühe suuna pileti hind algab 35 eurost. Lend Oslosse toimub 2 korda nädalas, selle kestvus on orienteeruvalt 1 tund 45 minutit ning ühe suuna kõige madalam hind on 29 Eurot.

Pakkudes 2019 aastal Tallinnast 12 otselendu lisaks ühenduslendudele Riiga, hakkab airBaltic pakkuma parimat lennuühendust nii Tallinnast, kui ka Tallinnasse lendamiseks

Uus käsipagasi suurus:Alates 1. augustist.2018  hakkab kehtima uus käsipagasi suurus 55cm x 40cm x 23cm.

Otselennud:
✈ Riia ✈ Vilnius ✈ Stockholm ✈Oslo ✈ London ✈ Pariis ✈ Viin ✈ Berliin ✈ Amsterdam 

Alates 2019. aasta juunist avab Air Baltic Tallinnast kolm uut otselendu: Malagasse, Kopenhaagenisse ja Brüsselisse.

Estonian Holidays-i reisiteenuste üldised müügitingimused:
Lennupilet :
Reeglina on lennupileti tellimise, annulleerimise, vahetamise, muutmise ja tühistamise tingimused toodud lennupiletil. Erinevate lennufirmade tingimused teatab reisibüroo kliendi soovil.
Erinevate lennufirmade poolt kehtestatud tingimustest teavitab klienti Reisibüroo, kliendi vastavasisulise päringu alusel.
Üldjuhul on võimalik trahvideta muuta lennubroneeringut kuni selle vormistamiseni piletiks. Peale pileti vormistamist toimub lennu muutmine või annulleerimine vastavalt lennukompanii poolt kehtestatud
tingimustele. Piletit ostes aktsepteerib reisija neid tingimusi automaatselt.
Väljaspool Euroopat asuva sihtpunkti korral peab klient tagasilennu piletid kinnitama (reconfirm-ingl. k.) vastava lennukompanii lähimas esinduses hiljemalt 72 tundi enne väljalendu. Selle nõude eiramise
korral võib lennukompanii kohad tühistada.
Lisainformatsioon:
* Palun kontrollige, et reisijate nimed, reisi sihtkoht, kuupäevad ja kellaajad vastavad Teie tellimusele.
* Pass või ID kaart peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu.
* Soovitame kindlasti väljatrükitud e-pileti reisile kaasa võtta, sest seda võib vaja minna check-ini alale pääsemiseks. Samuti vajate seal leiduvaid andmeid lennule registreerimisel internetis või lennujaama check-in-automaadis.
* Saabuge lennujaama vähemalt 2 tundi enne väljalendu, et oleks piisav ajavaru check-ini ja turvakontrolli jaoks.
* Lennufirmadel on õigus muuta sõiduplaane. Vastav teade ilmub broneeringusse, millest teavitame teid esimesel võimalusel.
* Lende tuleb kasutada lennupiletil näidatud järjekorras vältimaks kohtade automaatset annulleerimist lennufirma poolt.
* Lennupilet on alati nimeline ja isiklik.
* Palun saatke broneeringusse lisamiseks e-meili aadress ja kontaktelefoni number

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST