airBaltic

ATW Airline Industry Achievement Award tseremoonial tunnustati airBaltic’u 2018. aasta turuliidriks. 44. korda toimunud ATW Airline Industry Achievement Awards auhinnagala on üks prestiižsemaid autasusid, millega tunnustatakse lennunduse parimaid nii eraisikute, kui ka firmade seas.
airBaltic on märgatavalt kasvanud ning parandanud kommertslennufirma teenuse taset Baltikumis. See innovatiivne lennufirma pakub oma klientidele kvaliteetset teenust, opereerides Bombardier C seeria lennukitega.
airBaltiс teostab otselende rohkem kui 60 sihtkohta Riiast, Tallinnast ja Vilniusest. Firma pakub mugavat ühendust Baltikumi ja Skandinaavia, Euroopa, Venemaa, SRÜ ja Lähis - Ida piirkondade vahel.

airBaltic avas koostöös Araabia Ühendemiraatide rahvusliku lennufirma Etihad Airwaysiga otseliini Riia ja Abu Dhabi vahel 29. oktoobril 2017. Pilet al.€ 335

airBaltic käivitab otselennud Tallinnast Stockholmi ja Oslosse ning viib teise lennuki üle Tallinna baasi alates 28. oktoobrist 2018. Uued lennud tagavad veelgi parema õhuühenduse Tallinna ja Skandinaavia pealinnade vahel.

Pakkudes Tallinnast 9 otselendu lisaks ühenduslendudele Riiga, hakkab airBaltic pakkuma parimat lennuühendust nii Tallinnast, kui ka Tallinnasse lendamiseks

Tallinnast Stockholmi hakkab airBaltic teostama 12 lendu nädalas. Orienteeruvalt kestab lend 55 minutit ning ühe suuna pileti hind algab 35 eurost. Lend Oslosse toimub 2 korda nädalas, selle kestvus on orienteeruvalt 1 tund 45 minutit ning ühe suuna kõige madalam hind on 29 Eurot.

Saabunud aasta suvehooajal pakub airBaltic Tallinnast otselende Amsterdami, Berliini, Pariisi, Viini, Vilniusesse ning ühenduslende Riiga. 27. märtsil hakkab lennufirma teostama ka otselende Lon-donisse, Gatwick lennujaama.

Uus käsipagasi suurus:Alates 1. augustist.2018  hakkab kehtima uus käsipagasi suurus 55cm x 40cm x 23cm.

Riiast  pakub lennufirma suvehooajal lende Malagasse (Hispaania), Lissaboni (Portugal), Split’i (Horvaatia), Bordoo (Prantsusmaa), Almatõ (Kazahstan), Gdanski (Poola) ning Sotši ja Kaliningradi (mõlemad Venemaal).

Talvel 2018/19 saab airBalticuga lennata Nizzasse!
Lennud sellistesse sihtkohtadesse nagu Lissabon, Málaga ja Madrid toimuvad nüüd aasta läbi.

airBaltic opereerib liinil Riia-Abu Dhabi 4 korda nädalas pikamaalendudeks sobiva Bombardier CS300 lennukiga. Etihad Airways on liinil koodijagamispartner.Reisijaid teenindab liinil Bombardier CS300 lennuk ning lend kestab 6 tundi ja 15 minutit. Ühe otsa piletihinnad algavad 129 eurost, mis sisaldab juba lennujaama- ning teenustasusid.

Koodijagamise koostöö Etihad Airwaysiga pakub reisijaile mugavat ühendust Baltikumi lennujaamadest Abu Dhabisse ja miks mitte sealt edasi sihtkohtadesse Austraalias, Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas, pakkudes ühtlasi ka uusi reisivõimalusi Araabia Ühendemiraatidest Euroopa ja Skandinaavia lennujaamadesse.

2018. aasta suvehooajaks on airBaltic lisanud lennuplaani:
uued sihtkohad ümberistumisega Riias:
✈ Lissabon ✈ Bordoo ✈ Gdansk ✈ Malaga ✈ Almatõ ✈ Gdansk ✈ Sotshi ✈ Kaliningrad ✈ Split

Alates 2019. aasta juunist avab Air Baltic Tallinnast kolm uut otselendu: Malagasse, Kopenhaagenisse ja Brüsselisse.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST