Lihavõttepuhkus Santiago de Compostelas,
kolmapäevast esmaspäevani 28.03-02.04.2018.

29.03. Tallinn-Santiago De Compostela 10:00-13.10
02.04. Santiago de Compostela-Tallinn 02:40-07:50
Loteriimajutus 2* Santiago de Copostela al.€399
Loode Hispaanias paiknev Santiago de Compostela on legendaarse keskaegse palverännakutee lõpp-punkt. Paiga ainulaadsust kinnitab ka selle kandmine UNESCO maailmapärandite nimekirja. Palveännak on nagu elu, mis on täis ootamatusi, uusi tutvusi, rõõmsaid taaskohtumisi, enda proovilepanekut. See reis saab olema täis kuhjaga emotsioone. Lisaks füüsilise rännakule saab siin aja maha võtta ja teha mõtterännaku oma sügavamatesse hingesoppidesse.
Kuigi linna ja piirkonda tuntakse eelkõige just tänu palverännakutele, ootab teid siin lisaks imeline loodus, palju ajalugu, vaatamisväärsusi, üdini heasoovlikud kohalikud ning Hispaania köök ja vein oma tuntud headuses. Emotsioonid, mida sellel reisil kogete on ehtsad ja siit kogutud positiivsed mälestused jäävad teid saatma kogu eluks.
Lihavõtteid tähistatakse Hispaanias suurejooneliselt. Siis on linn täis tavapärasest veelgi enam melu ja sagimist - linnatänavad on täitunud rahvahulkadega, ringi liigub üsna huvitavalt riietatud isikuid, linnas valitseb pidulik õhkkond. Lihavõttenädal (Santa Semana) on Hispaanias sajandite pikkuste traditsioonidega püha, mille käigus mälestatakse Kristuse kannatusi. Nii Santiago de Compostelas kui mujal Hispaanias toimuvad kirikutes pidulikud jumalateenistused. Lihavõttenädala kulminatsiooniks on püha pühapäev (Holy Sunday).
Traditsioon pärineb 16. saj kui lihavõtetele eelnenud nädalal peeti protsessioone e pidulikke rongkäike. Traditsioone järgides tulevad ka tänapäeval usuga seotud isikud tänavatele. Rüütatud ja kogu silmnägu katvate maskidega tegelased liiguvad küünalde ja puuristidega mööda linnatänavaid ja viivad läbi patukahetsustseremooniaid. Lisaks on traditsiooniliseks rüü lahutamatuks osaks suur kapuuts, mis pidi patukahetseja isiku tuvastamise võimatuks tegema. Sageli olid patukahetsejaid paljasjalgsed ja kettidega aheldatud.
See on suurepärane ja autentne vaatemäng ka linna külalistele.

Näiteks.
Hind al.429/ 1in.Hotel Santiago Apostol/ hommikusöökidega
Hind al.529/ 1in.Rosa Rosael/ hommikusöökidega

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

[rev_slider SANTIAGO]

KÜSI PAKKUMIST