TENERIFE  - TALV 2019/2020 

Väljumised:
reedeti 18.10.2019 -01.05.2020
kolmapäeviti 30.10.2019.-06.05.2020

Laavaliivaga rannad kutsuvad teid koos lastega Kanaari saarte suurimale ja populaarseimale saarele Tenerifele. Siin naudivad täiskasvanud päikselist rannapuhkust, lapsed veeparke ning saare kuulsaimat loodusparki - Loro Parki.
Saare lõuna osas asuvas Costa Adejes leiate saare parimad hotellid ning golfikeskused.
Los Cristianoses leiate ehedat kohalikku elu. Seal on saare parimad restoranid , kus pakutakse tapaseid, papas arrugadas - kartuleid , mereande ja kõike muud kohalikku kööki kuuluvat.
Los Giganteses kogete unustamatut loodust kaljuse maastiku , mereveebasseinide ja matkaradadega. Puhkusepäeva Lõuna - Tenerife kõige päikeserohkemas kohas lõpetab imeline päikseseloojang.
Playa de las Américase teemapargid, hästi hooldatud promenaad , paljud kaubanduskeskused ja hommikuni kestev ööelu pakub palju tegevust .
Tenerifel saab kombineerida ka linna - ja rannapuhkust . Pealinn Santa Cruz on ilus ja ehe , seal on mõnevõrra jahedam kliima, võluv vanalinn ning suurepärased ostuvõimalused .
Saare keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Tenerife lemmikeksursioonid on kindlasti erinevad mereretked.

Playa de las Americas asub Tenerife lõunaosas ja on tuntud oma heatasemeliste hotellide, aktiivse ööelu ja heade randade poolest.Playa de las Americases on uhked laiad liivarannad, mille tonaalsus kõigub heledapoolsest kuni üsna tumedani. Kuurort jaguneb mitmeks väiksemaks rannaks, nagu Playa del Duque, Playa de Fanabe, Playa Torviscas, Playa del Bobo ja Playa Americas. Siin pakutakse erinevaid veespordi võimalusi - skuutrid, vesijalgrattad, purje- ja lainelauad, langevarju- ja banaanisõit. Lastele valmistavad rõõmu mitmed veepargid.
Piirkonnas on rohkelt erinevaid söögikohti, leida võib näiteks hiina, mehhiko, itaalia või teisi rahvusrestorane ning rahvusvahelistesse kettidesse kuuluvaid kiirsöögirestorane. Kanaaridele omaseid roogi saab nautida kuurordist veidi eemal väikestes külades. Soosituimad kalarestoranid asuvad La Caleta külas ja Los Cristianose kuurordis.
Playa de las Americas sobib kõigile, nii peredele ja rahulikuma puhkuse otsijale kui ka ööelu nautijatele.

Costa Adejes on uhked laiad liivarannad, mille tonaalsus kõigub heledapoolsest kuni üsna tumedani. Siin pakutakse erinevaid veespordi võimalusi - sõita saab skuutri, vesijalgratta, purje- ja lainelauaga, proovida langevarju- või banaanisõitu. Puhkajad naudivad saare imepärast maastikku ja mõnusat kliimat. Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid. Läheduses on neli heatasemelist golfiväljakut.
Costa Adeje sobib kõigile, nii peredele kui ka rahulikumat puhkust eelistavatele külastajatele. Ilm on meeldivalt mahe ning pakub võimalust tunda rõõmu suvesoojast. Laiad liivarannad lausa kutsuvad rannamõnusid nautima.
Costa Adejest leiate heatasemelised hotellid ja suurepärased restoranid ning õdusad kohvikud. Kui soovite tutvuda vilka ööeluga, siis vaid lühikese taksosõidu kaugusele jäävad Playa de las Americase ööklubid.

Los Cristianos oli aastaid tagasi vaid vaikne kaluriküla. Nüüdseks on sellest saanud erilise kohaliku hõnguga populaarne puhkusekoht. Heatasemelised, pigem täiskasvanutele mõeldud hotellid, sobivad rahulikku puhkust hindavale reisijale. Küla on tuntud oma suurepäraste restoranide poolest, mis pakuvad nii kohalikku kui ka rahvusvahelist kööki. Sealt leiate ka häid kalarestorane. Ööeluga tutvumiseks peaksite sõitma lähedal asuvasse Playa de las Americasse.Los Cristianose keskse asukoha tõttu on lähedal nii kõik Tenerife kui ka naabersaare La Gomera vaatamisväärsused. Merereisidel saab tutvuda vaalade ja delfiinide eluga ning matkaradadel avastada lähiümbruse imelist loodust.

Los Gigantes-rahulik puhkus kaljuhiiglaste keskel.Merest kõrguvad kaljuhiiglased (los gigantes), on andnud nime omapärasele puhkepiirkonnale. Üksteise kõrval asuvad Los Gigantes, Puerto Santiago ja Playa de la Arena on kokku kasvanud linnakesed.Los Gigantes sobib rahuliku puhkuse otsijale. Suuri ööklubisid siit ei leia. Mõnusates väikestes kalarestoranides ja hubastes baarides kulgeb ööelu siiski hiliste õhtutundideni.Los Gigantese piirkonna rannad on tumeda liivaga väikesed rannasopid kaljude vahel. Väike varjuline Los Guiose rand asub sadama lähedal, suurem rand on Playa de la Arenas. Mõlemal rannal saab rentida rannatoole ja päikesevarje. Rannas on võimalik tegelda veespordiga.

Estonian Holidays vahendab Tenerifele Novatoursi reisipakette.
Novatoursi reisitingimused.
Novatoursi pakettreisilepingu standardinfo teabeleht.

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST