Montenegro-kristallselge merevesi ning lopsakas loodus
Reisiaeg: 6.6.2018–25.7.2018 (väljumised kolmapäeviti)
Tallinn -Tivat 09:30 - 11:40
Tivat - Tallinn 12:40 - 16:40
Lennufirma Smartlynx, lennuaeg u 3 tundi ja 10 min
Lennujaamatransfeerid:Tivati lennujaamast Budva hotellidesse u 30 min (21 km), Becici hotellidesse u 40 min (25 km) ning Petrovaci hotellidesse u 55 min (38 km)

Budva Riviera on 35 km pikkune Budva linna ümbritsev rannikuala. Päikeseline Budva on üks Aadria mere ranniku vanimaid asustatud punkte ning tänapäeva Budva Riviera tähtsaim kuurortlinn. Siinselt rannikult leiame luksushotelle, kus on muuhulgas peatunud näiteks popstaar Madonna või näitlejanna Angelina Jolie.

Aurinko hotellid paiknevad peamiselt Budva ja Becici kuurortides ning jalutuskäik mööda mererannikut ühest kuurordist teise võtab alla poole tunni.

Budva linn on tuntud eelkõige keskaegsetest müüridest ümbritsetud vanalinna ehk Stari Gradi poolest, mille ülikitsastel tänavatel leidub hulgaliselt Veneetsia stiilis maju, kellatorne, varjulisi väljakuid, butiike ja kunstikauplusi. Linna uues osas, sadama ümbruses, aga paiknevad nooblid restoranid, tänavakohvikud ja ööklubid. Peale päikseseloojangut muutub Budva mereäärsete baaride ja klubidega ööeludiivaks. Kolmes suures vabaõhudiskoteegis kestab hoogne pidu varajaste hommikutundideni. Budvas majutudes tuleks arvestada, et sõltuvalt hotelli asukohast võib hotellituppa kostuv peomelu und häirida. Samas iseloomustavad elavaloomulist Budvat esmaklassilised rannad ning Saint Tropezi elegantne atmosfäär. Siin leidub pisikesi idüllilisi lahesoppe ja liivaseid rannaribasid.

Paar kilomeetrit Budvast edasi leiame Becici- silmapaistvalt kauni rannaga kuurordi, mille kohal kõrguvad männimetsaga kaetud mäed. Becici rand sai juba 1935. a Euroopa kauneima ranna tiitli, kuid kulus veel 70 aastat et kuurort kogu maailmas tuntuks saaks. Männipuudest ja küpressidest ümbritsetud endisest kalurikülast on tänapäeval kujunenud mõnus kuurort. Becici 3 km pikkune rand koosneb nii liivastest kui kiviklibustest ribadest. Rand on mõnes kohas lausa 100 m lai. Becici rannapromenaad on ääristatud balkani restoranide, suveniirilettide ja käsitöökauplustega. Promenaadi lõpus on omapäraste kaupluste ja vabaõhukohvikutega endine Rafailovici kaluriküla, kus leidub mitmeid tippklassi kalarestorane.

Suurepäraste randade, metsaga kaetud mägede, järskude kaljude ja peegelsiledate järvedega Montenegro võlub oma loodusliku iluga. Lisaks kaunile loodusele leidub siin aga ka sajanditevanuse ajalooga vaatamisväärsusi ja suurepäraseid kuurortlinnu. Aurinko põnev ekskursiooniprogramm viib teid sisemaa ajaloolistesse linnadesse, kirikutesse ja kloostritesse, mis annavad tunnistust riigi auväärsest minevikust.

Sihtkoha eelised:Lopsakas loodus ja heatasemelised rannad,mõnusa atmosfääriga Budva vanalinn ning pisikesed linnahotellid, Becici kaunis rand ning heatasemelised hotellikompleksid,mitmekülgne ning küllalt soodsa hinnatasemega restoranivalik,kesksuvel on noortele palju õhtust meelelahutust.

Näiteks:
Marija apartemendid**, Budva , apartement, söökideta € 449/ 1 reisija

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST