Rumeenia, Mamaia  

Rumeenia on kontrastide maa. Maanteel näeb heinakoormaga hobuvankrit kõrvuti kiirust ületava Audiga, linnades ajaloolisi paleevaremeid ning uusi ja säravaid kontorihooneid. Mitmepalgeline Rumeenia koosneb nii unistest Transilvaania väikelinnadest kui elavast ja energilisest pealinn Bukarestist. Kunagi väikeseks Pariisiks kutsutud Bukarest on tänapäeva Rumeenia suurim linn ning tõeline metropol. Müütilise Transilvaania arvukad vampiirilegendid ja lood on tuntud üle kogu maailma. Rumeenia puutumata loodusega maastikku iseloomustavad lainjad mäeahelikud ning karmid kaljud, sekka kivikirikud ja imposantsed kloostrid. Karpaatide mäeahelik siugleb riiki geograafiliselt poolitades läbi kogu maa. Rumeenia kõrgeim tipp - 2544 m Moldoveanu jääb Lõuna-Karpaatidesse ehk Transilvaania Alpidesse.
Rumeenia Riviera -rikas ajalugu ja imekaunis loodus.
Suvisel ajal koondub Rumeenia elu Rivierasse ehk Musta mere kuurortidesse, mis täituvad päevitajate, ujujate, sukeldujate ning pidutsejatega, kes siinsetes vabaõhudiskoteekides klubimaratone läbivad.

Mamaia on Rumeenia populaarseim liivarannaga kuurort, mille 8 km pikkune rannajoon on täis puhkajaid kõikjalt kogu riigist. Öisel ajal transformeerub Mamaia üheks suureks diskoteekide ja rannapidudega ööklubiks.
Sihtkoha eelised:liivarand,hotellid asuvad ranna lähedal,veepark otse kuurordis,lühike lennuaeg

 

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

KÜSI PAKKUMIST