Pikk nädalalõpp kevadises Horvaatias!
Zagrebi lihavõttereis toimub neljapäevast esmaspäevani 29.03-02.04.2018.
29.03. Tallinn-Zagreb 03:40-05:30
02.04. Zagreb-Tallinn 17:00-20.40
Loteriimajutus 2* Zagrebis al.€ 299
Horvaatia pealinn - miljonilinn Zagreb- on ühtlasi riigi suurim linn, mis laiub Sava jõe kallastel ja Medvenica mäe jalamil. Uhkelt üle Zagrebi kõrguv Medvednica kaitseb linna külmade põhjatuulte eest ning pakub ajaveetmisvõimalusi igaks aastaajaks. Talvel saab siin suusatada ning soojemal ajal matkata, piknikku pidada jm moel värskes õhus aega veeta. Lisaks sellele avaneb mäelt kaunis vaade ümbruskonnale.

Zagrebis on kirev kultuuri- ja kunstielu- põnevad muuseumid ja kunstigaleriid, teatrietendused ja kontserdid, spordi- ja meelelahutusüritused. Lisaks sellele kaunis arhitektuur, head restoranid, külastajatest tulvil õdusad kohvikud. Jaruni jõe äärsetest diskoteekides tantsitakse varajaste hommikutundideni.

Lihavõtted on üks tähtsamaid Horvaatia riigipühi, mil toimuvad rongkäigud ja jumalateenistused ning saab proovida kohalikke lihavõtteroogi. Märtsiks on krõbedam talvekülm juba möödunud, restoranide-baaride väliterrassid soodsa ilma korral avatud ning linnapargid ja aiad kevadises õitemeres.
Kuivõrd saabumine Zagrebisse on varahommikul, kuid check-in on rahvusvaheliste hotellireeglite kohaselt alates kell 14:00 (vabade tubade olemasolul saab toa ka varem), siis kuulub reisipaketi hinna sisse varajane hommikusöök Zagrebi keskuse restoranis.Samas restoranis leiab aset ka infotund, kus Aurinko reisiesindajad tutvustavad kohalikke vaatamisväärsusi ning ekskursiooniprogrammi. Ekskursioonid tuleks ette broneerida juba Eestis, sest kohapeal saab ekskursioonidele vaid vabade kohtade olemasolul ning kohtade arv ekskursioonibussides on piiratud.
Peale hommikusööki ja infotundi järgneb u paaritunnine Zagrebi jalgsi linnaekskusrioon, mis sisaldub ekskursioonipaketi hinnas!Peale ekskursiooni transfeer hotellidesse ja check-in.
Sihtkoha eelised:
Massiturismist üleujutamata miljonilinn
Huvitavad lihavõttesündmused
Põnev kultuurielu, Austria-Ungari arhitektuur
Balkani köök ja veinid
Sõbralikud inimesed, mõnus atmosfäär

Näiteks:
Hind al. € 349 / 1 in.Zagrebi kesklinna Apartament hotel/söökideta
Hind al. € 379 / 1 in. Hotel Laguna/ hommikusöögiga

Meie reisikonsultandid:
+ 372 627 0523 - Mare Piksarv
+ 372 627 0524 - Rita Põltsam
E-post: reisid@holidays.ee

[rev_slider ZAGREB]

KÜSI PAKKUMIST